Wpis z mikrobloga

Moja kanapa w nowej skórze. Cóż mogę rzec... Ogólnie wykonanie perfekcyjne. Materiały dobrej jakości,ścieg równy,dobrze wykrojone. Niestety sam projekt,to głownie widzimisię wykonawcy. Wierzchnia część,nie z tego tworzywa,logotypy 100% większe niż było umawiane. Miał być akcent,a wyszły banery reklamowe. Średnio mi się to widzi( ͡° ʖ̯ ͡°) Całkowity koszt 630zł w tym wkładka żelowa. Reszta zdjęć w komentarzu.
#motocykle #ducati
A.....a - Moja kanapa w nowej skórze. Cóż mogę rzec... Ogólnie wykonanie perfekcyjne....

źródło: comment_2iIopyQ3WD3soy6wTFZwG03utvZ5Gj2j.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@enjoi: Do kształtu kanapy,wykroju i użytych tworzyw nie mam ale. Jest trochę inaczej,ale jest ok. Tylko te oczojebne logotypy mi nie pasują. Pisał,że mniejszych maszyna nie "chwytała" ale jeśli wychodziło mu 100% większe to mógł konsultować,co robić. Prawdopodobnie zrezygnowałbym i zostawiłbym tylko włoską flagę.
  • Odpowiedz
@baba_by_sie_jednak_przydala: Do samej roboty nie mogę się przyczepić. Jest perfekt. Wyszło jak wyszło... nie tak jak chciałem,ale i tak kanapa jest dużo lepsza niż była w oryginale. Jak posiadasz umiejętności do zacznij się bawić. Rynek motocyklowy dobrze się rozwija. Do mechanika w sezonie nie można się dopchać,a na obszycie kanapy w sezonie też trzeba sobie poczekać.
  • Odpowiedz