Wpis z mikrobloga

CEBULA PONOWNIE! Tablety znów dostępne
Tablet Chuwi HI8 (dobrze znany na wykopie-windows/android) + ładowarka Blitzwolf BW-C8 CENA: 52.98$
Teclast X80 + Zapychacz: Cena łączna: 55.98$ I wiele innych produktów
LINK do promocji z opisem

Link do wczorajszego wpisu

Jedno konto-jeden zakup!

Najlepsza cebula z Banggood zawsze na Banggood Cebula Deals

wołam @ChineseMobilePhones bo narzekał że się nie załapał wczoraj ( ͡º ͜ʖ͡º)

#banggood #bgcebuladeals #cebuladeals #chuwi #chuwihi8 #tablet #blackfriday #promocje #promocja
Pobierz BGcebulaDeals - CEBULA PONOWNIE! Tablety znów dostępne
Tablet Chuwi HI8 (dobrze znan...
źródło: comment_PPooNJnTgWT1AszYkybzd5c1VPx9zA7r.jpg
  • 56
@aro84 do niczego sie nie nadaje

@jaguar963 tak, ja kupowalem wersje z pudelkiem(oddzielna aukcja)

@qleczka nie da sie downgradowac, latwo uceglic, nawet factory reset win10 go cegli, androida nie.
Ogólnie za ta kase szkoda brac, ale jak sie wezmie pod uwage gówno baterie, gdzie po podlaczeniu ladowarki, tablet zżera tyle baterii ile dostaje w momencie, ładowanie tylko na wylaczeniu
@downinthedumps: Sytuacje miałem taką że próbowałem zapłacić gdy jeszcze były dostępne ale miałem za mały limit na transakcje kartą. W tym czasie poszły wszystkie tablety ale na liście zakupów miałem ten tablet i status do opłacenia. Opłaciłem ponownie i niby wszystko git. A dzisiaj ta informacja. Więc myślałem że załapałem się do wczorajszej puli...
@downinthedumps: Pewnie że tak, poczekam :)
Zastanawiam się czy nie lepiej było poczekać i dziś wziąć tego Chuwi HI8. Ale mniejsza z tym. Do oglądania filmów, przeglądania internetu to chyba ten Teclast i Chuwi będą identycznie się zachowywać.
@dawid90u: ja żałuję, że nie wziełam teclasta, a chuwi też 8-6 dni więc nie ma różnicy. co do samego tabletu to pewnie tez nie ma większych roznic w działaniu, chociaz na amazonie dużo negatywow ma Chuwi pod tym względem że ludziom się szybko psuje.