Wpis z mikrobloga

Jak mnie denerwują te bachory w tramwajach. W---------a się z plecakiem wypchanym po brzegi do pełnego tramwaju. Plecaka nie sciagna a jak zwróciłam uwagę to oczywiście zero k---a reakcji tylko mnie trąca ta matematyką dla idiotów i innymi pozycjami z ginbazy.

#gownowpis #zalesie #w---w #podludzie
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Typowy_Janusz_z_brzuchem zobacz sobie pdfa z regulaminem, tam jest znaczek paragrafu. Jest tyle rzeczy o które możesz się przyczepić, a ty stwierdziłeś, że zabłyśniesz właśnie w ten sposób. Ech, zawiodłeś mnie, spodziewałem się czegoś więcej po typowym Januszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@noekid to jest zbiór zasad ustalonych przez przewoźnika, panie drobiazgowy. Jak korzystasz z jakiejś usługi, to musisz zaakceptować pewne wymagania, które są w regulaminie. To nie jest prawo, co nie zmienia faktu, że trzeba tego przestrzegać. Musisz być bardzo zabawny na imprezach. A nie, czekaj. Bordo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nhfg45fffgg: O K---A TWÓJ WPIS TO ESENCJA POLACTWA xD GODZINĘ JECHAĆ DO CENTRUM I SZUKAĆ MIEJSCA PARKINGOWEGO ZA KTÓRE TRZEBA ZAPŁACIĆ, ZAMIAST 12 MINUT METREM JAAAA P--------E TEN KRAJ NIGDY, NIGDY, ALE TO NIDGY NIE AWANSUJE
  • Odpowiedz
Odpowiedz sobie na pytanie: co poszło nie tak, że muszę jeździć komunikacją miejską z dzieciaczkami zamiast własnym autem?


@Nhfg45fffgg: Polska - kraj w którym nadal symbolem statusu jest posiadanie gównosamochodu xD
  • Odpowiedz
@widaczew: Ja bym z chęcią jeździł komunikacja gdyby nie te p--------e żule. Wsiądzie taki, zasmrodzi cały autobus. Kilka razy musiałem wysiaść z autobusu w środku trasy, żeby sie nie shawtować. Do tego wieczne opoznienia, syf, brak grzania w zime / klimatyzacji w lato.

Nie jestem debilem, żeby wydawać 20 razy więcej kasy na benzynę i utrzymanie samochodu i do tego tracił czas na szukanie miejsca parkingowego. Po prostu nie mam
  • Odpowiedz
@noekid "NIE ZNASZ MOJEJ HISTORII, NIE OCENIAJ". ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozumiem, masz tak barwną osobowość, że czepiasz się mało istotnych drobiazgów na stronie ze śmiesznymi obrazkami. Więcej mi nie trzeba.
  • Odpowiedz
@billy0o ja jeżdżę bo mi wygodniej, mam linię spod domu, która jedzie z 15 minut max, jakbym nie miał, to bym jeździł samochodem, bo nie chodzi mi o to, żeby pokazać swoją wyższość i napompować ego, tylko się dostać z punktu A do B. Polactwo tego nie rozumie i się będzie przekrzykiwać "hurr biedaki". W tych czasach jazda samochodem to żadne osiągnięcie, to tak jakby być dumnym, że ma się wkrętarkę.
  • Odpowiedz
@noekid cóż, widocznie nie zasługuję na ciebie kiedy jesteś najlepszy ( ). Nie ukrywam, mam ból tyłka jak ktoś przylazł i mi marudzi o rzeczy mało istotne. Czemu to ma służyć? Rozumiem jeszcze wytykanie błędów ortograficznych, czy gramatycznych, ale takie bzdury? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciało ci się?
  • Odpowiedz