Wpis z mikrobloga

Jak mnie denerwują te bachory w tramwajach. #!$%@? się z plecakiem wypchanym po brzegi do pełnego tramwaju. Plecaka nie sciagna a jak zwróciłam uwagę to oczywiście zero #!$%@? reakcji tylko mnie trąca ta matematyką dla idiotów i innymi pozycjami z ginbazy.

#gownowpis #zalesie ##!$%@? #podludzie
  • 127
  • Odpowiedz
brak grzania w zime / klimatyzacji w lato.


@billy0o: w Wawie tego lata klima w tramwajach była tak podkręcona jakby motorniczego wstępni dobrze wspominali zsyłkę na Sybir, aż sie zaziębiłam.

@dorotka-wu: a jaką masz dla tych dzieci alterantywę? mają przestać chodzić do szkoły czy zrobić sobie prawo jazdy? o ile w suchych miesiącach taki plecak można postawić na podłodze, tak nie wyobrażam sobie tego podczas pluchy.
  • Odpowiedz
Co to za #!$%@? o tych autach i autobusach xD Pomijam ludzi ktorzy 100 metrow nie przejda czy autobusem nie przejada tylko wszędzie autem ale #!$%@?, przecież nie można tak generalizowac, ze Ci z aut to Janusze a w autobusach biedaki. Sam osobiscie wolalbym jeździć autobusem do pracy czy na studia, ale gdybym tak robił, to dojazd do pracy i spowrotem w sumie zajmowalby mi 4h :v Mieszkam na obrzezach miasta, pracuje
  • Odpowiedz
@kubson93: Tak, bardzo. Po prostu chodzi mi o to (w świetle tego co piszesz), że faktem jest, że nie każdego stać na kupno samochodu, zalanie i jego utrzymanie. Wbrew temu co starasz się mi wmówić nie ma w tym absolutnie nic złego, ale owszem, posiadanie auta jest wyznacznikiem wyższego poziomu materialnego a co za tym idzie również społecznego.
  • Odpowiedz
@Aerials czy ja wiem, w dzisiejszych czasach prawie wszyscy maja samochod. Wiem o co Ci chodzi, ale czasem jest tez tak ze szybciej byloby gdzies dojechac pociagiem, metrem czy naqet autobusem po buspasie, a niektorzy i tak wola stac w korku i sie smiac z tych w autobusie "bo ich stac na auto"
  • Odpowiedz