Wpis z mikrobloga

Jak mnie denerwują te bachory w tramwajach. #!$%@? się z plecakiem wypchanym po brzegi do pełnego tramwaju. Plecaka nie sciagna a jak zwróciłam uwagę to oczywiście zero #!$%@? reakcji tylko mnie trąca ta matematyką dla idiotów i innymi pozycjami z ginbazy.

#gownowpis #zalesie ##!$%@? #podludzie
  • 127
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: jak dzieciaczki z podbazy to nie ma się co denerwować... ale gimbaza to rzeczywiście #!$%@? często. Kiedyś opisywałem jak kazałem jednemu nogi zdjąć bo na siedzenie #!$%@?ł i wszystko w dupie jaśnie pan miał. Z drugiej strony spróbowałem sobie Ciebie #!$%@?ą wyobrazić to dzieciaka mogło ze strachu sparaliżować po prostu :D
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: A co ma to dziecko zrobić, jak zobaczy, że autobus jest pełen? Pojechać na drugą lekcje? Autobus jest dla wszystkich i generalnie trzeba się starać, by każdemu było komfortowo, ale czasem trzeba zacisnąć zęby na te parę minut. Czasem wejdzie dziecko z plecakiem, czasem wpakuje się matka z wózkiem, czasem obok usiądzie ktoś otyły. Tak było, jest i będzie. To nie pierwsza klasa w samolocie.
  • Odpowiedz
@Nhfg45fffgg: Mylisz się. W warszawie, w zagłębiach biurowych płatnych miejsc, jak na lekarstwo. U mnie w firmie, polityka zarządcy budynku jest taka, że miejsce otrzymują osoby na stanowisku line manager'a wzwyż.
  • Odpowiedz
@Nhfg45fffgg: Jeśli mam autobus pod same drzwi biura, a miejsce do parkowania oddalone o 15 min w mrozie, do tego nie jest to pewne miejsce, bo publiczne, no to chyba logiczne co wybiorę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miejsc parkingowych nie przybywa, tak, jak samochodów w mieście
  • Odpowiedz
@Nhfg45fffgg: bo w krk to taki luksus stać 3 godziny dłużej w korku jadąc samochodem, a potem szukać miejsca w centrum. Co tu poszło nie tak, że i tak w cholere ludzi dalej jeździ autami rano w krk? TO jest pytanie!
  • Odpowiedz
@rzuf22: Polityka prowadzona przez miasta.
Samochody powinni wygonić z centrum/wprowadzić opłatę za wjazd do ścisłego centrum, karać tych co zamiast płacić za parkingi zastawiają ścieżki rowerowe/chodniki/trawniki.
Wtedy autem by jeździli tylko faktycznie ci co potrzebują i ich na to stać, a nie co drugi licbus w 20letnim bmw jeździ na polibude bo tatuś prawko za mature obiecał i starego rzęcha.
  • Odpowiedz