Wpis z mikrobloga

Jak mnie denerwują te bachory w tramwajach. #!$%@? się z plecakiem wypchanym po brzegi do pełnego tramwaju. Plecaka nie sciagna a jak zwróciłam uwagę to oczywiście zero #!$%@? reakcji tylko mnie trąca ta matematyką dla idiotów i innymi pozycjami z ginbazy.

#gownowpis #zalesie ##!$%@? #podludzie
  • 127
  • Odpowiedz
@0923iodfnjkj905njef9033dasd390mmos jak dla mnie to dużo zmieni, nieraz ktoś obracając się z założonym plecakiem potrącił mnie, ostatnio jakaś młodsza dziołcha mi zakupy prawie wytrąciła z ręki, a raz jakiś wyższy ode mnie pacan przeszorował mi mordę swoim super duper plecakiem, bo po co ściągać, co za różnica hehe
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Nie, nie może, bo za brak podręcznika dostanie negatywną ocenę lub minusa.
A co do wyladowanej torebki, sama jesteś sobie winna, ja potrafię nosić prawie pustą (kilka kosmetyków, szczotka i portfel).
Chyba dawno w szkole nie byłaś i nie pamiętasz jak #!$%@? się trzymało plecak cięższy niz 2kg.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Nie, każesz dziecku trzymac kilkukilogramowy plecak w jednej ręce. Ja tak około drugiej gimnazjum sie wkurzyłam i nie nosiłam połowy rzeczy, bo noszenie tak ciężkiego plecaka mijalo sie z celem, szczególnie w komunikacji miejskiej.
  • Odpowiedz
@Nhfg45fffgg: polaki robaki, mieszkam pod londynem i obecnie pracuje w harpenden. Rano na tutejsza stacje podjezdzaja ferarri, lambo, bentleye. Ogolnie parking jest wiecej warty niz cala twoja wioska przez 3 pokolenia, a wszyscy grzecznie wysiadaja i ida na pociag do londynu.
  • Odpowiedz