Wpis z mikrobloga

Gdy przeprowadziłem się do Warszawy, to przez chwilę mieszkałem przy Placu Zbawiciela.
Pamiętam ten dzień jak dziś - rzuciłem swoje graty w nowym pokoju i wyszedłem coś zjeść. Miałem ochotę na burgera, a słyszałem, że w Stolicy to na każdym rogu je sprzedają.
I faktycznie, daleko nie musiałem szukać, bo minąłem tęczę i kościół a moim oczom ukazał się neon z krową.

O tak, tam to muszą dobrą krową karmić, i jeszcze przed wejściem kręciło się paru brodatych hipsterów, a oni się chyba żywią burgerami, co nie?

Wszedłem do środka, rzuciłem okiem na menu i wiecie co?

Żadna kobieta mnie tak w życiu nie oszukała jak ten neon

Oni tam nie mieli mięsa ()

Do teraz mi się smutno robi gdy o tym pomyślę

#truestory #coolstory #warszawa #bekazwegetarian #oszukujo
A.....t - Gdy przeprowadziłem się do Warszawy, to przez chwilę mieszkałem przy Placu ...

źródło: comment_W4gDUmWNCHEGNQ5LRzhnmnLT6KUPjGJV.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ploop: nie napisał, że mu tylko nie smakowało, ale stawia również hujowe tezy, że knajpa jest wyforsowana wyłącznie przez wegetarian. I z tym dyskutuje.

@skejna: czy ty nie rozumiesz, że ja się nie p-----------m do twoich doświadczeń smakowych tylko g---o-tezy?
  • Odpowiedz
@Ploop: tak, bo gdyby tylko napisał, że mu nie smakowało to fajnie, ale on ocenił całą restuaracje i odkrył sekret popularności knajpy, po jednej wizycie i zjedzeniu jednego burgera.
To, że jego ocena z nastawieniem na "trawę w burgerze" może być średnio obiektywna to też co innego.
  • Odpowiedz
@Iliilllillilillili: Nie jestem wege, ale jestem wielkim fanem kuchni wegańskiej i powiem obiektywnie: burgery super wyglądają, smakują jak g---o. Co za pomysł pchać do bułki kotleta, który sam smakiem i fakturą przypomina bułkę?
Paćka z cieciorki czy kaszy w ogóle nie ma faktury mięsa. Dodatkowo smażone na głębokim oleju są w c--j nie zdrowe. Czym tu się jarać.
  • Odpowiedz
1. Idź na burgera

2. Znajdź knajpę gdzie na szyldzie masz napisane VEGAN BURGER

3. HURR DURR GDZIE MIĘSO

4. HEHE BEKA Z WEGETARIAN SUPER OPOWIASTKA NA WYKOP XD


@Clefairy: Ja się nie dziwię, po szyldzie z wizerunkiem krowy (jak na zdjęciu) moje pierwsze skojarzenie, to burgery z wołowiną xD Może @Antyperspirant kierowany głodem zorientował się dopiero po przeczytaniu menu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Antyperspirant jestem zadeklarowanym mięsożercą ale te burgery są naprawdę dobre - polecam cieciorexa z sosem orzeszkowym i musztardowym, kosztuje 13 zł i jest duuuzy i pożywny.
A nazwa oznacza żywą krowę :) "KROWArzywa", także nikt cię w jajo nie zrobił.
  • Odpowiedz
@dwuwarstwowy: Nie wiem, w jakich restauracjach podają kotleta, który smakiem przypomina bułkę, ale współczuję. Nie rozumiem również, jaki sens wspominać o wadach zdrowotnych produktu, skoro mówimy o j------h BURGERACH. Że niby te z mięsem są niezdrowe i to jest ok, ale te wegańskie nie mają prawa takie być? Jaki w ogóle cel tego komentarza? Udowodnić, że smakuje mi coś, co nie ma prawa mi smakować? xD
  • Odpowiedz
@Iliilllillilillili:
W Krowarzywa takie podają. Cieciorex i Jaglex mają konsystencję ciasta, a sama w sobie bułka jest ogromna i ma na celu zapchać żołądek.
Idąc tam marzyłem by te burgery były dobre, a tak tylko wyglądają.
Mięsne burgery nie są smażone na głębokim oleju, jak te jaglexy. Tylko najczęściej tłuszcz wytapia się z mięsa, a on się nie utlenia tak jak roślinne i jest go dużo mniej niż w nasiąkniętym
  • Odpowiedz
W Krowarzywa takie podają. Cieciorex i Jaglex mają konsystencję ciasta, a sama w sobie bułka jest ogromna i ma na celu zapchać żołądek.Idąc tam marzyłem by te burgery były dobre, a tak tylko wyglądają.Mięsne burgery nie są smażone na głębokim oleju, jak te jaglexy. Tylko najczęściej tłuszcz wytapia się z mięsa, a on się nie utlenia tak jak roślinne i jest go dużo mniej niż w nasiąkniętym jaglexie.Niezdrowe to mogą być frytki,
  • Odpowiedz
@dwuwarstwowy: bullshit czerwone mięso jest niezdrowe, jeśli trzeba mogę podlinkować pierdyliard prac na ten temat
Ja tam często jadłem tofexa z wędzonym tofu i seitanexa i mi super zawsze smakowały. Fakt ze za smak głownie odpowiadają warzywa i bardzo dobre sosy. Falafele też smaży sie na głębokim ale nie są one tłuste i lejące bo je sie po prostu suszy papierem. Cieciorex to wlasnie taki duzy falafel.
Aczkolwiek rozumiem ze
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: @advert: porownujesz logo z krowa knajpy z burgerami w ktorej miesa nie sprzedaja do logo kawiarni ktore nie ma nic wspolnego z produktem ktory sprzedaja, podobnie z taco bell... Slaba logika. moze posluze sie innym przykladem aby Ci zwizualizowac problem z logo krowarzywa - hotdog jako logo mcdonalds
  • Odpowiedz
@Baudi: nie, to wszystko jest z tej samej bezmyślnej parafii - interpretowania po logotypie. jakby tam mleczarnia była, to też by wlazł i bóldupił hurr durr, dzie moje steki?
przecież w logo tego lokalu (logo, nie logotypie) jak, nomen omen, wół jest napisane, że to wegańskie miejsce.
trzeba być naprawdę bezmyślnym, żeby tam się spodziewać mięsa.
advert - @Baudi: nie, to wszystko jest z tej samej bezmyślnej parafii - interpretowan...

źródło: comment_fEk5XbQ09NAOi7cefAGurB5Q4I9emQWd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@advert: krowa z miesnym, mleczarna czy burgerownia ma cos wspolnego, prawda? w veganskimi burgerami juz nie za bardzo, dlatego op mial prawo sie pomylic, tym bardziej ze na neonie o ktorym wspominal nie jest napisane vegan burger. Pewnie gdzies na szyldzie czy tak jak piszesz na logotypie.
Co sie rzuca w oczy jako pierwsze...?
  • Odpowiedz