Wpis z mikrobloga

Gdy przeprowadziłem się do Warszawy, to przez chwilę mieszkałem przy Placu Zbawiciela.
Pamiętam ten dzień jak dziś - rzuciłem swoje graty w nowym pokoju i wyszedłem coś zjeść. Miałem ochotę na burgera, a słyszałem, że w Stolicy to na każdym rogu je sprzedają.
I faktycznie, daleko nie musiałem szukać, bo minąłem tęczę i kościół a moim oczom ukazał się neon z krową.

O tak, tam to muszą dobrą krową karmić, i jeszcze przed wejściem kręciło się paru brodatych hipsterów, a oni się chyba żywią burgerami, co nie?

Wszedłem do środka, rzuciłem okiem na menu i wiecie co?

Żadna kobieta mnie tak w życiu nie oszukała jak ten neon

Oni tam nie mieli mięsa ()

Do teraz mi się smutno robi gdy o tym pomyślę

#truestory #coolstory #warszawa #bekazwegetarian #oszukujo
A.....t - Gdy przeprowadziłem się do Warszawy, to przez chwilę mieszkałem przy Placu ...

źródło: comment_W4gDUmWNCHEGNQ5LRzhnmnLT6KUPjGJV.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Clefairy: Tylko 4 różne od 4 różnych osób. Za mała próbka by ocenić lokal? Ile razy mam tam pójść by się wypowiedzieć że nie zastąpi wołowinki?
Nie możesz tolerować mojej opinii jak kolega wyżej?
Ja toleruję twoje ułomności.
  • Odpowiedz
@skejna no właśnie o to chodzi, na podstawie swoich upodobań głośno twierdzisz, ze knajpa jest hujowa, burgery sa nie smaczne i wszystko zostało wyforsowane przez wegetarian. Co z tego ze na wykopie widziałem już kilkanastu mięsożerców którzy zachwycali się burgerami od krowy, a na Facebooku mają 70 tysięcy lajkow i wegetarianie to pewnie tylko 1/3 z tych osób.

Ty wiesz lepiej. Nie smakowało - ok, ale nie p-----l głupot, ze knajpa
  • Odpowiedz
@Clefairy: Nieee, to Ty myślisz że atakuje twoją knajpę bo mięso vs vege. Jesteś równie ograniczony co prawica i lewica wykopowa. Chodzę po wegańskich knajpach ze względu na znajomych, ta jest po prostu przeciętna w skali wegetariańskiej (i bez porównania do mięsnej). Ilość lajków tego niestety nie zmienia choć pewnie bardzo byś chciał aby było jakieś przełożenie.

Ta knajpa dodaje jakąś heroinę do napojów że tak zajadle jej bronisz? Co
  • Odpowiedz
@skejna typie nie rozumiesz, ze Ty tutaj stawiasz słabe tezy, ze knajpa jest hujowa i wyforsowana, bo akurat tobie nie smakowało?

Twoja opinia ma mało wspólnego z opinią większości i faktu, ze jest to jednak z popularniejszych burgerowni w Polsce. Alez oczywiście to tylko dlatego, ze wegetarianie ja forsują, a nie dlatego ze jest dobra.

A sorry, jednak jest hujowa i wyforsowana, bo tobie nie smakowało. Zapomniałem.
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: Wege już tak mają, że muszą koniecznie d---------ć że "nawet nie spróbowałes, a na pewno miałbyś o----m od tego tofu", mimo że tak naprawdę nikogo to nie obchodzi.
  • Odpowiedz
@skejna: lel, czyli według tej ułomnej logiki można stwierdzić, że wszystko jest wyforsowane, bo ma grono fanów.

Słaby z ciebie #grammarnazi, bo obie formy są poprawne.

Tak, jest jedną z najpopularniejszych w kraju.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Zaręczam Ci że tak agresywnych fanów spotkasz jeszcze tylko w fandomie Anime :D,

Jej największa popularność przejawia się natomiast obecnością w czołówce internetowych głosowań w Warszawie + tam gdzie się bojówki rzucą.

To tak jak te sondaże internetowe 70% na Korwina.
  • Odpowiedz
@skejna: po prostu zamiast oceniać obiektywnie, oceniasz subiektywni i jeszcze stawiasz tezy z d--y, że wszystko jest wyforsowane.





  • Odpowiedz
po prostu zamiast oceniać obiektywnie, oceniasz subiektywni


@Clefairy: S--------y mają subiektywne opinie. Jak tak można! :D jeju ale jesteś zakręcony. Opinie są subiektywne z natury.

Boli co najmniej jakbym powiedział ze Anime to chińskie bajki :D
  • Odpowiedz