Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kto jest wiekszy #wygryw, ja, 25 lvl, zona, dziecko w drodze ale oboje gowno praca za 2k/mc i 500+ czy moj kumpel lvl 26 #stuleja informatyk ale za 15k?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 104
@AnonimoweMirkoWyznania:
Nie myl umiejętności socjalnych z zarobkami i rzeczywistą przydatnością dla społeczeństwa -- tzn. byciem wartym tyle, by obce osoby były w stanie dobrze zapłacić za Twoje usługi. Jedno nie zawsze idzie w parze z drugim.

Ogarnięcie socjalne może pomóc lepiej zarabiać, ale nie musi. Zwłaszcza gdy zostało okupione kosztem rzeczy, które skuteczniej zapewniłyby Ci lepsze zarobki.

Liczne partnerki, liczne imprezy, liczni znajomi? Jeśli nie wyrobiłeś PRZYDATNYCH karierze znajomości i jeśli
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak dla mnie to ty jesteś śmieciem biedakiem, a on wygrywem który może pozwolić sobie na wszystko xD I to że włożyłeś penis w cipe nic nie zmienia, bo 99.9% facetów tego dokonało, nie jesteś przez to wyjątkowy xD.
Przegrałeś w życie i musisz się z tym pogodzić, ale to nic złego, dużo ludzi przegrywa w życie. Może nawet większość
OP: @Sh1eldeR: tak jak pisalem, jestem szczesliwy choc nie mozemy sobie pozwolic na wakacje za granica czy nowe auto. Troche mi sie taka polska zawisc wlaczyla. Nawet jak taki jak on wyjdzie ze stulejarnosci to i tak dostanie kobiete juz brzydko mowiac z ostatkow, ktora bedzie go doic na hajs. Co procz pieniedzy taki gosc moze jej zaoferowac skoro nawet nie umie sie ruchac? Zawsze myslalem ze programisci sa raczej
@AnonimoweMirkoWyznania: ziomek nie łam się, nie zazdrość, ani nie ekscytuj. Noc się zawsze posunie a przybliży się dzień, i na odwrót. Tego nie zmienisz. Bądź jedynie albo aż, mężczyzną. Przyjmuj co Ci los przyniesie i walcz z tym. To jest to co masz do zrobienia jako facet. Pokaż co to charakter, a nie bezsensowne porównywanie się. Ja np. mam brata, z tego samego roku choć nie bliźniak. Kończyliśmy te same szkoły,
@SynPalikota: Mojej mamy gach ciągle mi powtarza "ja miałem wspaniałe życie, robiłem co lubiłem, podróżowałem, miałem kobiety ale jednej rzeczy w życiu bardzo żałuję - tego, że nie mam dzieci". To chyba przychodzi taki okres w życiu. Każdy chce mieć rodzinę, dzieciaki, patrzeć jak dorastają, jak idą do szkoły.
Ja sam jestem rocznik 90. Pochodzę z normalnej klasy średniej i uwierz mi, moi rodzice mieli mniej niż obecne małżeństwa o dochodzie
@AnonimoweMirkoWyznania: OPie, jesteś nikim skoro twoje jedyne argumenty przeciwko kumplowi to że nie umie się ruchać i dostanie laske z gorszego sortu. W sumie dziwie się że ten koleś zadaje się z takimi biedakiem i nieudacznikiem życiowym jak ty, bo nie sztuką jest zrobić gówniaka i doić kasę z 500+, a to widzę jest twoje jedyne osiągnięcie. #!$%@? polaczek zazdrośnik.