Wpis z mikrobloga

Nigdy nie rozumiałem ludzi którzy zakładają rodziny i robią bachory zarabiając 2k zł


@SynPalikota: Mediana wynagrodzeń w tym kraju to niecałe 2.5k na rękę, opowi nie wiele brakuje do tego. Tak, ja zarabiam więcej niż to młode małżeństwo i wcale nie uważam że to jakiś wysoki poziom ale jednak nie można mówić że ludzie którzy zarabiają więcej niż 40% społeczeństwa nie powinni mieć dzieci. Bo jeśli tak to gdzie postawimy
  • Odpowiedz
Chodzi o to, ze troche jestem zazdrosny i uwazam, ze to niesprawiedliwe, ze taki stulej, ktory nigdy nie zaruchal, wegetuje i zali sie na swoj los przy kazdym spotkaniu ma tyle hajsu


@dnasstorm: z tego cytatu, skoro żali się na swój los (domyślam, się że jest to los bez kobiety) to chyba można wyciągnąć wniosek, że zazdrości tym którzy są w związku?
  • Odpowiedz
LubieżnyRogal: Kasa szczęścia nie daje. Poznanie kobiety, która spędzi z Tobą reszte życia to najlepsza rzecz jaka może spotkać w życiu.
O wiele bardziej wolałbym stabilną prace z godnymi zarobkami i świetny związek, niż zarobki 15k miesiąc.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nieudacznikiem jesteś Ty skoro nazywasz go tak a mało Ci dupa nie pęknie z zazdrości. A twoje "super życie towarzyskie" jest pewnie pokroju tego co można było oglądac w filmie pod tytułem "czekając na piątek".
  • Odpowiedz
Bo ja za 30-40 lat bede mial kochajaca zone

@AnonimoweMirkoWyznania: za rok możesz mieć otyłą małpę drzącą mordę i robiąca sobie tylko paznokcie. No i bolcującą się na boku, a ciebie mającą tylko za nieudacznika i bankomat (ale bardzo mały bankomat). Bo co jej zrobisz, odejdziesz jak nie masz nawet z czym? Przecież ten cały wpis to twoja racjonalizacja bo czujesz się gorszy od kolegi.

@robmiejski1946: a skąd
  • Odpowiedz
Gdybym mial wybor cofnac sie w czasie i kucowac w piwnicy a prowadzic towarzyskie i dynamiczne zycie jak dotychczas, postapilbym tak samo. Bo ja za 30-40 lat bede mial kochajaca zone, dzieci a moze nawet wnuki, mase wspomnien do ktorych bede wracal a on nic procz paru zer na koncie i pewnie wspomnienia z rozprawiczenia u roksy.


@AnonimoweMirkoWyznania: Muszę przyznać, że na początku nie stałem po żadnej stronie ale po
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: po prostu dupsko cię boli, bo wiesz że nic więcej już w życiu na ciebie nie czeka. Do tego jeszcze siedzisz rodzicom na głowie. No proszę cię. Tamta #!$%@? zarabiająca 15k może w każdym momencie dostać kopa w dupę, po którym się ogarnie i zacznie takie życie które ty sobie możesz tylko pooglądać w telewizji. Ciepłe kraje, gorące dupy, zimne drinki... a potem się ustatkuje z jakąś młodszą dupeczką
  • Odpowiedz
Marnuja sie u niego bo przez takich nieudacznikow zyciowych jak on w Polsce rodzi sie co raz mniej dzieci i niebawem wyginiemy.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ok, masz rację że wyginiemy ale po pierwsze nie nazwałbym go nieudacznikiem bo z tego co piszesz samodzielnie doskonale sobie radzi. Widocznie kobieta i dzieci nie są mu potrzebne do szczęścia.

Dalszej części posta nie skomentuję bo wydaje mi się że to jednak
  • Odpowiedz