Wpis z mikrobloga

Upadek lewactwa w #usa

#trump #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #heheszki

p.s. Jak to mówią: Szatan uczynił lewaków złymi. Bóg uczynił ich głupimi.
Dzięki Boże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szajka nadętych "moralizatorów", korupcja, sprzedaż broni i decyzji politycznych dla państw terrorystycznych.
Wykorzystywanie seksualne dzieci, handel dziećmi.
Napaść na Libię, Afganistan, Irak, destabilizacja Ukrainy, Egiptu, Palestyny, wszędzie mieszają i niszczą państwa i narody.

"Obrona praw mniejszości" przez znęcanie się nad "większością", nienawiść i agresja fizyczna wobec białych, oraz wszystkiego co normalne.

I cały ich misterny plan na następne 4 lata i III wojnę światową poszedł w #!$%@? bo źle ustawili serwer email.
Pobierz safehouse - Upadek lewactwa w #usa

#trump #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #hehe...
źródło: comment_dxHhBd8WtFC64o1Sw4nypvJUjkpARhoX.jpg
  • 34
@smyl: Ich aktywna pedofilia jest już udowodniona (lolita express - księga lotów Cilntona, inne postępowania obecnie w toku - Weiner; oraz obecnie w toku jest #pizzagate oczywiście).

"Kontakty z szatanem" czyli ich bardzo dziwne zabawy, to nie jest samo w sobie żadną zbrodnią, słaby argument, więc mało mnie obchodzi.
Pobierz safehouse - @smyl: Ich aktywna pedofilia jest już udowodniona (lolita express - księg...
źródło: comment_NgjoEBXMK3iq9IKLPo8jqgjqvve0UB9Y.jpg
@ofacet: nie chcesz brać odpowiedzialności jako lewicowiec, za zachowanie pedofilskiej elity Clintonów i ich otoczenia? Ok, niech będzie. Btw, jeżeli np K.K. też lata samolotami na wyspy pedeofili, to tak, jest tak samo zepsuty.

Natomiast jako "szeregowy" przedstawiciel danej ideologii, to lewica jest za otwartymi granicami, które doprowadziły do zamiany Szwecji w europejską stolicę gwałtów i z najbezpieczniejszego kraju zrobiły go jednym z najmniej bezpiecznym wśród rozwiniętych państw Europy.

Prawica jest
Ej, a skoro Watykan i KK ukrywają pedofilię

nie głosowałem ani nie działałem na rzecz Clinton


@Ofacet: Lol :D A ja na Watykan też nie głosowałem.

Ah ta #lewackalogika i wasze kręcenie.

Zdecyduj się. Jak prawica to każdy odpowiada za to co być może wyrabia Watykan (nawet jak ateista lub Buddysta, Żyd, Prawosławny, etc). A jak lewica to nie jest to w ogóle ideologia i nie odpowiadacie za działania elit.

p.s.
Pobierz safehouse - > Ej, a skoro Watykan i KK ukrywają pedofilię

 nie głosowałem ani nie d...
źródło: comment_VAJESS6ChIGEX57Wg2OpcMTnOIeKbTBZ.jpg
Podsumowując - @ofacet i @reste nie mogą nic już logicznie odpisać i ich zatkało, bo taka sytuacja:

Lewactwo (w USA) głosuje na zbrodniarzy Clintonów, nawet gdy już wiadomo o ich działaniach - https://wikileaks.org/clinton-emails/ i http://mostdamagingwikileaks.com/

Prawica w PL, ani na świecie, nie głosuje na Watykan, nie wybiera tamtych elit - i w ogóle wielu z nas nie jest katolikami, więc #!$%@? "ojej KK też robił coś źle" jest wyjątkowo mizernym argumentem nawet
Pobierz safehouse - Podsumowując - @ofacet i @reste nie mogą nic już logicznie odpisać i ich ...
źródło: comment_dy8omMBf8T3WBZPQeLR0rduG4juJCTDI.jpg
@safehouse:

Lewactwo (w USA) głosuje na zbrodniarzy Clintonów, nawet gdy już wiadomo o ich działaniach


Zaraz, zaraz. Temat leży w internecie i nie jest nagłaśniany przez media (przynajmniej wedug wykopu) więc w czym problem? Skąd ludzie mieliby wiedzieć?

Prawica w PL, ani na świecie, nie głosuje na Watykan, nie wybiera tamtych elit


Ale głosowanie na PiS dla przykładu z pełną świadomością jak bogobojni są względem KK to już nie problem? Albo