Wpis z mikrobloga

Upadek lewactwa w #usa

#trump #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #heheszki

p.s. Jak to mówią: Szatan uczynił lewaków złymi. Bóg uczynił ich głupimi.
Dzięki Boże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szajka nadętych "moralizatorów", korupcja, sprzedaż broni i decyzji politycznych dla państw terrorystycznych.
Wykorzystywanie seksualne dzieci, handel dziećmi.
Napaść na Libię, Afganistan, Irak, destabilizacja Ukrainy, Egiptu, Palestyny, wszędzie mieszają i niszczą państwa i narody.

"Obrona praw mniejszości" przez znęcanie się nad "większością", nienawiść i agresja fizyczna wobec białych, oraz wszystkiego co normalne.

I cały ich misterny plan na następne 4 lata i III wojnę światową poszedł w p---u bo źle ustawili serwer email.
safehouse - Upadek lewactwa w #usa

#trump #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #hehe...

źródło: comment_dxHhBd8WtFC64o1Sw4nypvJUjkpARhoX.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaraz, zaraz. Temat leży w internecie i nie jest nagłaśniany przez media (przynajmniej wedug wykopu) więc w czym problem? Skąd ludzie mieliby wiedzieć?


Fox nagłośnił. Potem inne stacje też. Każdy może poczytać w internecie te tysiące emaili teraz.

edit: oprócz tego, to lewactwo jest za cenzurą. Albo bo nie lubimy waszych migrantów bandytów - tzw mowa nienawiści, HateStop i inne antywolnościowe akcje, albo bo chcecie wszystkich kontrolować np w UK. Przy okazji też lewactwo (EU) chce rozbroić obywateli jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz
@safehouse: Wskazujesz na postać Trumpa jako przeciwnika lewaków, ej, ale wiesz, że jego program gospodarczy w kilku punktach jest lewicowy? A może "zawsze się trochę lewaczy"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@safehouse: Z tego co mi wiadomo to google tylko potwierdziło że maile są wykradzione od nich, nic więcej. Nie ma dowodów że to są jego maile, abstrahując już zupełnie od tego co się w nich znajduje. A jeśli jakieś znasz to chętnie posłucham.

Ale bardziej piłem do całej reszty "zła" :)
  • Odpowiedz
@safehouse: Z tego co mi wiadomo to google tylko potwierdziło że maile są wykradzione od nich, nic więcej. Nie ma dowodów że to są jego maile, abstrahując już zupełnie od tego co się w nich znajduje. A jeśli jakieś znasz to chętnie posłucham.


@DonPablito: ???

Jakie google? Od "kogo" to są
  • Odpowiedz