Wpis z mikrobloga

Ciekawostka: na wykopie można sobie rozmawiać o pedofilskich filmach, sugerując że się je widziało i lubi je oglądać, natomiast nazwanie kogoś cwelem albo zapostowanie kosmonauty, który fruwa jak p--------y skutkuje banem. Nawet sobie wykopki na pw przesyłają materiały.

http://www.wykop.pl/wpis/15802555/kto-zna-niech-plusuje-i-linkuje-do-filmikow-%CA%96-pro/


#pizzagate #p-------a #afera
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

znanie branży CP


@vesterr: branży XDDD WUT. W sensie że znasz producentów, studia filmowe? xD

porąbało was wszystkich z tą aferą pizzową, koleś sobie zaśmieszkował zdjęciem pizzy i robicie z niego pedofila, co za p----y z was xD
  • Odpowiedz
@Foliarz: ja pierdzielę, przychodzi jakaś zielonka i na oczach całej głównej oskarża jakiegoś losowego wykopka o pedofilię. A główna łyka. Ponad tysiąc wykopów. Brak słów...
  • Odpowiedz
@vesterr: jakiej branzy XD cp to mem i jezeli grupy dzieciolubow istnieja to ich slangu raczej nikt nie zna, poza nimi. Mam beke z typow, ktorzy mysla, ze prawdopodobnie najbardziej hermetyczna grupa ludzi na swiecie bedzie uzywac social miedia do komunikowania sie miedzy soba i bedzie operowac swoim slangiem XDD Ja jebe brawo.
Tacy dociekliwi
Tak bardzo csi
A no tak, czekaj, przeciez wszystkie amerykanskie elity sa w to zamieszane, wiec kazdy dowod bedzie wrzucany do kosza!
Jezeli FBI CIA nie otworzy sledztwa, to bedzie potwierdzenie moich pszypuszczen ZE WSZYSTCY SOM W TO ZAMIESZANI!!! NO BO JAK INACZEJ MOZNA WYTLUMACZYC FAKT, ZE WSZYSCY IGNORUJO FAKTY!!
MAM NA
  • Odpowiedz
@vesterr: to się robi trochę śmieszne i niebezpieczne bo nagle połowa wykopu dowiedziała się co to jest serowa pizza i się zaczyna jakieś wytykanie palcami xD
  • Odpowiedz
@SuperBulwa: ale ogarniasz, że ja tylko zrobiłem wykop z linkiem do wpisu? Niby jak w ten sposób kogoś oskarżam, skoro nawet w komentarzach piszę, że rozumiem, że to może być wpis dla jaj? Niestety, jak ktoś się tak bawi w sieci to mogą go spotkać konsekwencje - słowo, którego nie lubi żaden karaczan.
  • Odpowiedz
@emjot86: a ogarniasz, że ludzie nie zauważą jakiegoś komentarza z 20 plusami, w którym mówisz, że wcale go o nic nie oskarżasz? Wrzucasz znalezisko o tytule "Slang p-------w na wykopie", po czym bezpośrednio cytujesz wypowiedź @OneEyedOldMan. Jeszcze najwyższy komentarz: "Jakby nasz bohater chciał usunąć.". Nie oskarżyłeś go bezpośrednio, ale pośrednio - tak. Żadnego wyjaśnienia, że to żart, 4chanowy mem. Zresztą założę się, że zanim ktoś w znalezisku to
  • Odpowiedz