Wpis z mikrobloga

Cześć,
miało być rozdajo, więc jest rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Krótko, na temat:
Mamy do rozdania 20 naszych kubków. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy zaplusować ten wpis. Plusy zbieramy do najbliższego czwartku, do godziny 20 :) Jedna osoba, może wygrać jeden kubek.

Jak będzie powyżej 1000 plusów, to dorzucamy do puli dodatkowy gadżet.
Jak będzie powyżej 2000 plusów, to do puli dorzucamy niespodziankę w postaci jednego z naszych produktów :)

Tego samego dnia ogłosimy wyniki losowania (losujemy za pomocą mirkorandom).


#myphone #rozdajo
myPhone - Cześć,
miało być rozdajo, więc jest rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Krótko, na tema...

źródło: comment_woOAxokYeUGfmqB79ENZyEzoELpEnSa8.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koggz: Szukaj np. używanego Samsunga Galaxy S3 LTE. Swojej mamie znalazłem takiego za niecałe 350 zł w świetnym stanie. Moim zdaniem nie warto kupować chińskich no-name, bo później są problemy z softem, naprawą, akcesoriami, częściami etc.
  • Odpowiedz
Zacznijcie na start instalować Cyanogenmody czyste z rootem (może być TWRP), a podskoczycie wyżej niż goclevery itd.


@fervi: I to jeszcze na telefonach z klawiaturą :P
  • Odpowiedz
@Grewest: Były telefony z klawiaturą i Androidem :P
Natomiast największym problemem zawsze były Androidy, bo chińczyk wrzucał wirusy, firmy to sprzedawały i interes się kręcił, a problemem ma użytkownik
  • Odpowiedz
@fervi: Wiem o tym.
Kiedyś trafiłem na jakąś stronę która zawierała instalkę (.exe) androida na nokie 225 xd. I od tego czasu mam takie marzenie aby zobaczyć androida na klasycznej cegle z czystej ciekawości :)
  • Odpowiedz
@myPhone: Zdecydowanie nie polecam produktów myPhone. Miałem 2 telefony - myPhone Cube który się po 2 latach i 2 miesiącach zbrickował (ma bootloopa), a myPhone hammer to już wogóle g---o - moj tata mając go w kieszeni lekko nią zawadził - na telefonie nawet ryski a ekran się w środku rozsypał. Gwarancji oczywiscie nie uznano, a moje zgłoszenia na fb kasowano. Więc usuńcie konto i nie wciskajcie gówna.
  • Odpowiedz