Wpis z mikrobloga

@katalizat0r No a żebys wiedział że na moje życie wpłynie czy będą tu wojaka Amerykańskie albo czy na moja piwnice bomba jutro nie spadnie... Wiadomo wybory w Pl są ważniejsze ale USA tak samo istotne...
  • Odpowiedz
U nas w wyborach na wujtów i burmistrzów zwyciężały lokalne układy głównie PSL , oddane głosy w moim mniemaniu miały symboliczne znaczenie.
  • Odpowiedz
@katalizat0r: Kraj który jest pionierem w wynajdywaniu nowych technologi, zmienia prezydenta, co ma znaczący wpływ na gospodarkę.

Nie wpłynie na twoje życie

xD, kim jest ten śmieszny człowieczek?
  • Odpowiedz
@Hahazard: Nie da się konkretnie powiedzieć, które wynalazki nie powstałyby gdyby gospodarka była bardziej skostniała przez dodatkowe podatki i regulacje. Wiadomo tylko że więcej innowacji jest wtedy, kiedy ludzie mogą działać swobodnie w ramach wolnego rynku.
  • Odpowiedz
Uważam, że na moje życie będzie mieć znaczący wpływ wybuch trzeciej wojny światowej.


@Lumpart: na całe szczęście Hillary nie została wybrana.

Poza tym tutaj raczej chodzi o to, że emocjonujemy się wyborami, na które nie mamy absolutnie żadnego wpływu, a olewamy takie, na które mamy kolosalny wpływ.
  • Odpowiedz
Krzysztof Stanwoski to debil. Krytykuje sztucznie wytworzoną przez siebie tezę jakoby ludzie zainteresowani wyborami w USA nie interesują się wyborami samorządowymi. Nie można tego stwierdzić.
  • Odpowiedz