Wpis z mikrobloga

@saif3r:

Jak tak czytałem na necie, to endgame w PoE wygląda tak, że zbiera się jakieś mapy, i tam się tłucze moby. Czym to różni się od riftów w D3 i dlaczego jest to lepsze?
  • Odpowiedz
@ruszka: Bo w POE przede wszystkim masz handel i nawet żółty przedmiot może okazać się lepszy od legendarki. Dodatkowo zamiast oklepanej waluty jaką jest złoto tam za walutę robią kryształy które np. zmieniają ilość socketów, linków czy dodają nowy affix.
  • Odpowiedz
@Moted:

Czyli zamiast golda jest coś innego, handel, i żółty przedmiot lepszy od legendarki.. Nie przekonuje mnie to jakoś. Spodziewałem się zajebistego endgameu, a tutaj zmiany w sumie czysto kosmetyczne.
  • Odpowiedz
@ruszka: Stary bo najważniejsza rzeczą w POE jest to co dawało tyle frajdy w D1 i D2 a w D3 poszli na łatwiznę. Generowane randomowo mapy.. endgame w diablo jest nudny w cholerę bo po 50-100 paragonach to te rifty biegasz na pamięć bo zawsze wyglądają tak samo...
Drugą rzeczą jest liczba kombinacji skili i przedmiotów w POE co diablo3 też niestety uprościło na maxa dając praktycznie 2 buildy każdej klasy
  • Odpowiedz
@ruszka: Hym jest parę.
1) nie patrzeć sie na grafikę..nie jest drewniana ale też nie jest to poziom grafy Blizzard.
2) nie denerwować sie jak pierwsza postać będzie "słaba"
3) znaleźć na forum Poe jakiś build opisany jako budget/cheap pograć nim i ogarniać zależności
4) nie podchodzić jak do diablo, Poe to mimo wszystko dość "skomplikowana" na początku gra, trzeba wyłapać dużo zależności miedzy skilami/drzewkiem pasywów/ sprzętem.
5) nie bać sie
  • Odpowiedz
diablo3 też niestety uprościło na maxa dając praktycznie 2 buildy każdej klasy na sezon


@LosB: aaa, no to lepiej niż w PoE, gdzie jedyny sensowny build to BV Pathfinder
  • Odpowiedz
@kapelusz: EEEE no ja cie proszę... bez gadania bezedurek.. Na ta chwile mam Rangera na Tornado / Marude na Earthquake / Marude na dual warcheefy. Wszystkie buildy mi sie bardzo podobają, a lista tych co bym chciał wylvlowac to jakieś 15 pozycji wiec pewnie dopiero w następnych sezonach będę je robić( chociaż pewnie wyjdzie tyle nowych rzeczy ze będzie trzeba manewrować lista).

Co do zarzutu o FPS.. to powiem ci ze
  • Odpowiedz
Co do zarzutu o FPS.. to powiem ci ze jakoś nigdy z tym problemu nie miałem..


@LosB na singlu rzeczywiście problemu nie ma, próba jednak jakiejś roty w full teamie to już niestety tragedia, extra gore i wsio @saif3r
  • Odpowiedz
@kapelusz: Zawsze prawie gram w full team.. w gildi mam kolegę który co sezon robi sumonerke od praktycznie początku gry, i niema problemu. Wiem że słabsze kompy miały z tym czasem problem, no ale cóż jak się gra na zx spectrum to tak może być.

Co do shapera ja personalnie jeszcze do niego sie nie doczłapałem bo mam pecha w rng co do zdobywania mapek, ale gość co wymyślił builda już
  • Odpowiedz
@kapelusz: Cyclone i bodajże FS, ja na ten sezon uparcie robię ranged bo mi się mellasy przejadły chwilowo. No ale przejdź do sedna bo podpytujesz tak że nie za bardzo wiem co chcesz uzyskać tymi pytaniami. Jesli próbujesz udowodnić swoją teorie na temat że w poe tylko jeden build sie liczy to raczej tego niemasz szans udowodnić. Jedynym prawdziwym problemem w poe na ta chwile ( co zreszta i producenci z
  • Odpowiedz