Wpis z mikrobloga

#pamietniczekgrubasa #dieta #mikrokoksy

takie male podsumowanie, obecnie 81,7kg. Bede powoli stabilizowal wage i reverse. Jutro sie #!$%@? wegli by dac odetchnac tarczycy, podbije do 3000kcl, i pozniej od 1000kcl wrzucam po 100-200kcl co tydzien az do maintenance'u. nastepnie masa.

Waga poczatkowa: 98,9kg
Waga koncowa: 81,7kg
17,2kg w dol w okolo 6-7 tygodnii z przerwa na wakacje ;)
Smalcu w masie ciala: 8-10% zalezy jak falde zlapie :)

Ogolne wrazenia pozytywne. Polecam wszystkim ;)

Dziekuje za porady i wsparcie @chuckmls @bst @Borntobefit @szansa
lekemise - #pamietniczekgrubasa #dieta #mikrokoksy 

takie male podsumowanie, obecn...

źródło: comment_iKzv4ZgYtCP3ZjKNxGNrMoyfjtg9iqYz.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polska5Ever: nie ma z czego robic pokaz forme, jak sadlo i woda odeszla to sie okazalo ze tych miesni co myslalem, ze mam to zostala smieszna ilosc. dociecie niestety sporo weryfikuje.
  • Odpowiedz
@lekemise: Jaki wzrost? Z tego co piszesz wynika, że nie uważasz, że jesteś docięty to też trudno mi uwierzyć w 8-10%. To jest bardzo mała ilość tłuszczu, a przy wadze prawie 82kg to musiałbyś mieć już bardzo dużo mięśni by ważyć tyle na 8-10%. Chyba, że jesteś wybitnie wysoki.
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: cwiczylem, ale glownie sporty wytrzymalosciowe, maratony, kilka pol-maratonow, ultra (jak dla mnie) dystanse na rowerze, 200-300km/dzien a pozniej praca, zmiana stylu zycia i kilka dodakowych kilogramow sie zebralo - typowa historia. silowo cwiczylem kilka lat (4-5) ale bez wiekszej systematycznosci.
  • Odpowiedz