Wpis z mikrobloga

W dyskusji o prawach gejów i lesbijek często pomijana jest kwestia tego, jak bardzo dzieci adoptowane do takich "związków" mogą zostać przez tych ludzi skrzywdzone.

Pewnie niewielu z was słyszało o przypadku z Wiederholen w Austrii z 2007 roku.

Rzecz działa się w małym, tyrolskim miasteczku o wdzięcznej nazwie Wiederholen. Niedługo po zrównaniu praw adopcyjnych wśród par homoseksualnych oraz biseksualnych, dwóch gejów postanowiło ubiegać się o prawo do adopcji 4 letniego chłopca. Proces weryfikacyjny przebiegł dość szybko i już po kilku miesiącach para dostała prawo do przysposobienia chłopca. W tym miejscu rozpoczął się koszmar dziecka.

Zamknęli je w pomieszczeniu w piwnicy domu, w którym mieszkali i przez prawie pół roku gwałcili i bili chłopca. Sprawa wyszła na jaw dopiero po tym gdy odwiedzający ich listonosz, zaniepokojony odgłosami dochodzącymi spod podłogi, zaalarmował policję.

Po tym czasie chłopczyk był tak wycieńczony, że niemalże doszło u niego do wstrząsu anafilaktycznego. Miał połamane żebra, pękniętą miednicę, uszkodzenia układu wydalniczego, a jego ciało było niemal całe pokaleczone i pokryte sińcami. Chłopiec pomimo najlepszej opieki psychiatrycznej do dziś nie jest w stanie normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Jego "opiekunowie" odsiadują wyrok 15 lat pozbawienia wolności. Niestety jest to w Austrii maksymalny wymiar kary za przestępstwa seksualne.

Wybaczcie, ale nikt mi nie wmówi, że takie sytuacje są normalnością. Gdyby nie chore lewackie prawo, do takich sytuacji nigdy by nie doszło. Zastanówcie się nad tym przy kolejnej dyskusji na temat praw ludzi takiego pokroju.

Poniżej zdjęcie piwnicy, w której przetrzymywany był chłopiec.

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #homoseksualizm
DamnumEmergens - W dyskusji o prawach gejów i lesbijek często pomijana jest kwestia t...

źródło: comment_cpemhdaTZF0qwhvnAcLD2fdLXLq8lUTf.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plumkajacy_kalafior: Nie chce mi się od nowa przechodzić g---o burzy z kimś, kto uważa, że jeden czynnik, jakim jest orientacja wpływa na to czy ktoś jest zwyrodnialcem. Poza tym ciekawe źródła musisz mieć, twierdząc, że na 1 g---t w rodzinie hetero przypada 10 000 gwałtów w rodzinach homo. Na szczęście zaoszczędzę nam zbędnej dyskusji i marnotrawienia czasu. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@DamnumEmergens: Wczoraj było tutaj AMA z chłopakiem, który był przez lata torturowany psychicznie i fizycznie najpierw przez ojca, a potem matkę. Rodzice hetero przecież byli, a chłopak ma całe życie przez nich zniszczone.
  • Odpowiedz
Nie chce mi się od nowa przechodzić g---o burzy z kimś, kto uważa, że jeden czynnik, jakim jest orientacja wpływa na to czy ktoś jest zwyrodnialcem. Poza tym ciekawe źródła musisz mieć, twierdząc, że na 1 g---t w rodzinie hetero przypada 10 000 gwałtów w rodzinach homo. Na szczęście zaoszczędzę nam zbędnej dyskusji i marnotrawienia czasu. Pozdrawiam.

+: JakisTakiNick


@FuriousViking: ja tylko stwierdziłem fakt, że występuje częściej. Wynika to z
  • Odpowiedz
Przepraszam, faktycznie pominęłam link i nie wiedziałam do czego się to odnosi. Oczywiście skala problemu jest niewielka(procent homoseksualistów w społeczeństwie jest w ogóle niewielki), ale czemu jakieś niewinne dziecko ma cierpieć niepotrzebnie, tylko po to, żeby lobby homoseksualne mogło postawić na swoim?


@cynamonowa: Oczywiście, skala problemu pośród heteroseksualistów jest niewielka, ale czemu jakieś niewinne dziecko ma cierpieć niepotrzebnie, tylko po to, by hetero mogli adoptować dzieci?
  • Odpowiedz
ja tylko stwierdziłem fakt, że występuje częściej. Wynika to z prostej proporcji populacji 2 grup.


@plumkajacy_kalafior: Oj nie, stwierdziłeś, że wynika "x10000" częściej. I w żaden sposób nie wynika to z samej tylko "prostej proporcji populacji 2 grup".
  • Odpowiedz
zastosowałem tzw hiperbole


@plumkajacy_kalafior: No mówię, wyciągnąłeś dane z d--y, potem udajac, że to niby wynika z jakichś proporcji których też nie podałeś. Można sobie hiperbolować ile wlezie, ale jak dane są z d--y lub ich brak, to cała hiperbola też gównowarta ;)
  • Odpowiedz
Ma być z d--y


@plumkajacy_kalafior: No to chociaż się przyznałeś, że podajesz informacje z d--y.

ale ma sugerować kierunek


którego nadal niczym nie udowodniłeś, więc kierunek też jest z d--y xD Sorry ziomuś, mi chodzi tylko o twarde dane i nic więcej, bo dyskusja bez nich nie ma sensu. Obydwoje wiemy, że takich danych w tej chwili nie masz (ja też nie, żeby nie było, ale ja nie szerzę bzdur
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: bo u hetero par takie zagrożenie w przypadku adopcji jest niewielkie(ciężko trafić na parę, w której oboje kobieta i mężczyzna byliby pedo) i heteropary adoptują dzieci z innych pobudek (zazwyczaj dlatego, że nie mogą mieć własnych).
  • Odpowiedz
bo u hetero par takie zagrożenie w przypadku adopcji jest niewielkie(ciężko trafić na parę, w której oboje kobieta i mężczyzna byliby pedo)


@cynamonowa: A masz źródło tego stwierdzenia? Równie dobrze jeden rodzic może molestować bez wiedzy drugiego (skoro może to robić jakiś wujek, jak w stereotypowym przykładzie molestowania, to jeden z rodziców też). Równie dobrze kobieta w związku może wcale nie być pedofilem, ale może się zgadzać na dotkliwe kary
  • Odpowiedz