Wpis z mikrobloga

Dziś IPN zamknięty. Jutro poszukam haków na niego.


@tomyclik: I po co ten sarkazm? Sądzisz, że dzięki niemu uwiarygodnisz takiego twitta? @Venro zadał słuszne pytanie i ma rację, że przydałby się jakiś konkretniejszy dowód niż wpis na twitterze.
Jeżeli traktujesz taki przekaz jako rzetelne źródło to podaj sobie rękę z np. ze E. Stankiewicz lub C. Gmyzem, ten sam poziom.
@flager:

I po co ten sarkazm?


A co ty będziesz ludziom sarkazmu zabraniał?
I co jeszcze?

Jeżeli traktujesz taki przekaz jako rzetelne źródło


Każdy kto ma odrobinę oleju w głowie (a wierzę w ludzi) powinien sam ocenić wiarygodność takiej informacji.
Osobiście nie znam gościa ale czytając uprzednio jego tweety (przed dodaniem tego na mirko) nie zauważyłem kłamstw więc nie mogę z góry zakładać że łże.

to podaj sobie rękę z np.
@tomyclik: I właśnie twój wpis odwołujący się do tego twitta ma marną wiarygodność.
Niepierwszy raz informacja przekazywana przez osoby "publikujące" okazuje się głuchym telefonem.

Niczego nie pomyliłem. Właśnie tym sarkazmem, który był wybitnie nie na miejscu pokazujesz, że wcale nie jesteś lepszy od tych osób do których cię przyrównałem. Bo pytanie o potwierdzenie było jak najbardziej zasadne.
Dałeś świetny przykład, że po obu stronach są aroganckie "odpowiedzi" na racjonalnie oraz sensownie