Wpis z mikrobloga

Główna znowu się robi czerwona od nagonki na Hilary i Demokratów. Pamiętam doskonale ten sam scenariusz, kiedy przed wyborami w Polsce była nagonka na Platformę Obywatelską, z czego połowa bzdur była produkowana przez jakieś zmyślone blogo- stronki prowadzone przez ekspertów tzw. zwykłych zjadaczy chleba uznawanych za jakichś guru, a nawet nie mieli odwagi się podpisać imieniem i nazwiskiem. I to były zarzuty typu Bronek się przypałowo schylił, źle usiadł, przejęzyczył się, a Dudeł bez skazy, jest przystojny i wygląda jak Francis Underwood xD Już nikt się tu nie przyznaje, a wręcz jest zauważalny syndrom wyparcia, jak wychwalane było tutaj (tak właśnie było) Prawo i Sprawiedliwość i brandzlowanie, że koniec z aferami, kwota wolna i wolny rynek xD Bez problemu można zacytować szereg pieśni pochwalnych ku czci Antoniego Macierewicza, np., że go szkalujo od wariatów, a tak naprawdę jest wybitnie inteligentny i potrafi zaorać tego arcy lewaka Kraśkę xD Jak się ma sytuacja po roku? Wykop fejs i żadnych dalszych propozycji. Jak dziecko. Zrobiłem kupkę i niech ktoś za mnie posprząta. Ciekaw jestem, co będą te asy pisać przy założeniu, że Trump dojdzie do władzy i zapowie - na przykład - swoją zapowiadaną od dawna realizację strategii na rzecz pojednania z Rosją kosztem krajów Europy Środkowej wycofując świeżo stacjonujące tutaj brygady, o które przez tyle czasu przecież walczono. Oooo pomyliłem się, nie popieram Demokratów, ale przecież TRUMP znowu przesadził, miał być taki prawicowy, takie proste rozwiązania na gospodarkę, silny przywódca. W WIKILEAKS I W RUSSIA TODAY TAK #!$%@? PISALI i w ogóle MAKE AMERICA GREAT AGAIN xD - a teraz czuję wstyd za to co robi z moją ukochaną Polską, brata się z naszymi śmiertelnymi wrogami, a przecież jesteśmy w sojuszu, #!$%@? oszust robi nas na szaro xD Bzdury typowego POPULISTY dającego się nabierać na sprzedajne wyborcze hasełka. Niektórzy ludzie nigdy nie wyciągną wniosków.

#neuropa #4konserwy #wyboryusa #wybory #polityka
  • 35
@Zabatrawiasta: Postanowiłem podać kilka wymownych przykładów chwalenia pisobolszewi na wykopie w czasach zaraz po wyborach.
O Franku Drebinie z MSZ. tutaj i te komentarze:

Nie głosowałem na PIS ale cieszę się że wygrali. Nowy rząd przy rządzie kopacz wygląda jak Mercedes klasy C przy Fiacie 126p!

Brawa dla tego Pana! W końcu ktoś z jajami


albo tutaj

Nie wiedzialem kim jest ten człowiek, ale od samego początku zbiera same plusy -
@Zabatrawiasta: Celem Rosjan i ruskich trolli jest nagonka na Zachód i obniżanie zaufania do zachodnich krajów i jednoczesne promowanie Rosji jako ostoi normalności i naturalnego sojusznika Polski. Trump jako prezydent USA i jego prorosyjskość będzie idealną okazją do tego, by Rosjanie mogli wykreować Stany Zjednoczone jako wroga Polski. Te same osoby, które dzisiaj wychwalają Trumpa, będą go demonizować razem z całymi USA, oczywiście jeśli wygra wybory.
@Zabatrawiasta: to moze przypomne.
Trump chwalil Polskę za to ze przeznacza na obronnosc 2%pkb dzieki czemu wierzy ze Nato bedzie silniejsze.
Trump zapowiada negocjacje z Rosją bo wojna nikomu nie jest potrzebna a Clinton bedzie do niej dazyla
Rudy Guliani ze sztabu Trumpa wyraznie odniosl sie do cofnietej decyzji o budowie tarczy antyrakietowej w Polsce.
Trump wyraznie zapowiada wspolprace z Polska w ramach wzmocnienia nato.
Przypominam zd demokraci rzadza jakis czas
@Zabatrawiasta: Nie wiem czy nie wiesz ale może w przypadku Trumpa nie jesteśmy pewni czy nie skończy się wojną z Rosją ale nie możesz założyć że Clinton nie chce wojny z Rosją... jak zrobiła z bliskim wschodem. Co to dla nas oznacza? Atomowy holocaust, bo nie ważne która strona to my zostaniemy wyrżnięci z powierzchni ziemi i nie wiem czy obietnica extra wojaków których życie jest mniej warte niż interesy Hitlerzycy
Satan696 - @Zabatrawiasta: Nie wiem czy nie wiesz ale może w przypadku Trumpa nie jes...

źródło: comment_zwDOhvOynQ7j3dsFjHzkiJ5e3wSeFzJi.jpg

Pobierz
@Zabatrawiasta: Nie będzie żadnego wycofania wojsk, Trump nie jest głupi. Szczególnie że zapowiedział wspieranie krajów NATO, które wydają jakiś powiedziany przez niego odstek PKB na obronność, Polska to robi.
@Zabatrawiasta: Ciekawe czy Trump się brata z Ruskimi, bo widzi że Chiny wykupują ich od strony Syberii. A Clinton to chyba zdolna do wojny z resztą świata jest, pokrzywi się jej w chorym mózgu i odpali głowice dla beki..
@glosnik: Te same osoby, które dzisiaj wychwalają Trumpa, będą go demonizować razem z całymi USA, oczywiście jeśli wygra wybory.

Chcesz przez to powiedzieć że PiS również jest demonizowany?
Trochę nie rozumiem korelacji między polityką Trumpa a polityką PiSu. Co ma wspólnego socjalizm z autorytarnym miliarderem który chce obniżać podatki dla korporacji i wojować z Chinami?
@Zabatrawiasta: niezależnie czy wygrywa PiS czy PO, to przegrany zawsze jest ten sam - Polacy.

Z obecnymi wyborami w USA jest dokładnie tak samo, tylko zasięg rażenia większy.

PS. Duda mimo swoich minusów wciąż jest lepszy od poprzedników. W PL prezydent pełni przede wszystkim funkcje reprezentacyjne i to mu idzie całkiem nieźle.
Bez problemu można zacytować szereg pieśni pochwalnych ku czci Antoniego Macierewicza, np., że go szkalujo od wariatów, a tak naprawdę jest wybitnie inteligentny i potrafi zaorać tego arcy lewaka Kraśkę xD


@Zabatrawiasta: O #!$%@?, pamiętam to jak dzisiaj, strasznie kisłem :D