Wpis z mikrobloga

Główna znowu się robi czerwona od nagonki na Hilary i Demokratów. Pamiętam doskonale ten sam scenariusz, kiedy przed wyborami w Polsce była nagonka na Platformę Obywatelską, z czego połowa bzdur była produkowana przez jakieś zmyślone blogo- stronki prowadzone przez ekspertów tzw. zwykłych zjadaczy chleba uznawanych za jakichś guru, a nawet nie mieli odwagi się podpisać imieniem i nazwiskiem. I to były zarzuty typu Bronek się przypałowo schylił, źle usiadł, przejęzyczył się, a Dudeł bez skazy, jest przystojny i wygląda jak Francis Underwood xD Już nikt się tu nie przyznaje, a wręcz jest zauważalny syndrom wyparcia, jak wychwalane było tutaj (tak właśnie było) Prawo i Sprawiedliwość i brandzlowanie, że koniec z aferami, kwota wolna i wolny rynek xD Bez problemu można zacytować szereg pieśni pochwalnych ku czci Antoniego Macierewicza, np., że go szkalujo od wariatów, a tak naprawdę jest wybitnie inteligentny i potrafi zaorać tego arcy lewaka Kraśkę xD Jak się ma sytuacja po roku? Wykop fejs i żadnych dalszych propozycji. Jak dziecko. Zrobiłem kupkę i niech ktoś za mnie posprząta. Ciekaw jestem, co będą te asy pisać przy założeniu, że Trump dojdzie do władzy i zapowie - na przykład - swoją zapowiadaną od dawna realizację strategii na rzecz pojednania z Rosją kosztem krajów Europy Środkowej wycofując świeżo stacjonujące tutaj brygady, o które przez tyle czasu przecież walczono. Oooo pomyliłem się, nie popieram Demokratów, ale przecież TRUMP znowu przesadził, miał być taki prawicowy, takie proste rozwiązania na gospodarkę, silny przywódca. W WIKILEAKS I W RUSSIA TODAY TAK #!$%@? PISALI i w ogóle MAKE AMERICA GREAT AGAIN xD - a teraz czuję wstyd za to co robi z moją ukochaną Polską, brata się z naszymi śmiertelnymi wrogami, a przecież jesteśmy w sojuszu, #!$%@? oszust robi nas na szaro xD Bzdury typowego POPULISTY dającego się nabierać na sprzedajne wyborcze hasełka. Niektórzy ludzie nigdy nie wyciągną wniosków.

#neuropa #4konserwy #wyboryusa #wybory #polityka
  • 35
@Zabatrawiasta: mnie już śmieszy samo to, że ludzie tutaj ekscytują się wyborami prezydeckimi w kraju na drugim końcu świata i potrafią ze sobą prowadzić wojny który z kandydatów jest lepszy. Sam tego nie śledzę, tylko raz na jakiś czas w ramach ciekawostki coś przeczytam i w żadnym wypadku nie jestem za żadnym z kandydatów, ale ta nagonka na Clinton jest też zabawna. Ostatnio było znalezisko o tym, że będąc sekretarzem stanu
@Zabatrawiasta: Łojezu, bo PO nigdy nikogo nie oszukało, wprowadziło państwo minimum zgodnie z zapowiedziami, Nowoczesna to wcale nie wirtualna alternatywa dla PO, a KOD to wcale nie stado przychlastów idąca za wykreowanym w jeden dzień przez media generałem Kijowskim, który jest tak naprawdę nie wiadomo kim.

Utożsamianie się z którąś z tych obu głównych partii jest równie idiotyczne i ja już widzę tę radość z obalenia PIS-u, które prędzej czy później
@Zabatrawiasta wydaje mi się, że czytaliśmy dwa różne wykopy. W ostatnich wyborach chodziło o nie głosowanie na do szczętu spaloną platformę i Komorowskiego i to na krytyce tych dwóch kuriozów koncentrował się wówczas wykop. Inna sprawa, że naród wybawcy dopatrywał się w Dudzie i PiSie, a nie w innych kandydatach.
To samo jest z Hillary - sprawą nadrzędną jest nie dopuszczenie do władzy osoby, która będzie gwarantem dalszego rozkładu, rozwarstwienia etc. A
Przypominam zd demokraci rzadza jakis czas i nic w sprawie obronnosci Polski nie zrobili.


@maurycy-domanski:
To jest trochę ciekawe. Z jednej strony piszesz, że moje tezy są wyssane z dupy strony, a z drugiej nie masz pojęcia o podstawowych faktach, ewentualnie napisałeś to celowo, bo myślisz, że nikt nie zauważy. W obu przypadkach nie widzę sensu polemiki.

czekaj czekaj. Czy ty serio myślisz że Clinton nic nie #!$%@?? Serio #!$%@?? Skoro
czytaniu


@Zabatrawiasta: a moze bys tak nie cytowal mnie w sposob ktory sugeruje ze pisze o mailach w taki sposob? To pierwsze.

Tak? Co wiec konkretnego demokraci zrobili dla Polski pomijajac
Zapowiedzi doslania brygady (zapowiedz a nie konkrety-tarcza tez miala byc)
Likwidacje tarczy
Reset w stosunkach z rosja
Zapowiedz sprzedazy pociskow precyzyjnego uderzenia
Macosze traktowanie europy srodkowej
@Zabatrawiasta: Wybacz, ale się nie zgodzę. Większość z tych "afer" za czasów PO przeszłaby bez echa, ale dziś wszystko napędza "apolityczny" (ze Schetyną w pierwszym rzędzie) KOD. Naszą opinię psuje właśnie KOD, który jest niczym innym jak próbą obalenia demokratycznego rządu i powrót na stołki.

Polska umarza 1,2 miliarda złotych za transfer gazu, w zamian Gazprom zmniejszy nam ceny 1%. Ekonomiści juz wyliczyli, że ten 1% jest wart max. 15 mln
@piker: KOD to nie PO, reprezentuje interesy większości partii opozycyjnych w sejmie i poza nim. 1,2 mld zł to dla ciebie olbrzymia afera? A co zatem z kontraktem na Caracale, gdzie Macierewicz dogadał się z lobbystami i związkami zawodowymi? Wiesz ile ten kontrakt był wart? Wiesz, że straciliśmy na zawsze możliwość odgrywania pierwszej ligi w dziedzinie śmigłowców (polonizacja, produkcja). Co z zadłużeniem? Kto będzie spłacał rozdawanie pieniędzy przez PiS w imię