Wpis z mikrobloga

Natomiast to nie ja banuję ludzi.


@zielonek1000: Czyli jesteś za tym, aby osoby naruszające regulamin oraz obrażające innych użytkowników były bezkarne?
Ciekawe, że każdy krzyczący o cenzurze, krzyczy dopóki to nie pod jego nazwiskiem lecą obelgi.
@zielonek1000: Jeżeli będzie obrażał innych użytkowników, to nakłaniaj ich, aby go zgłaszali.
Jeżeli będzie obrażał, to sam przyklasnę takiemu banowi.
Poza tym to trochę nietrafiony argument z twojej strony, bo dostał bana za obrażanie? Dostał. Więc w czym problem?
@zielonek1000: Nie wiem za co poleciał, ile razy dostał bana więc się nie wypowiem.
Ale są inni użytkownicy kojarzeni z #4konserwy, które były wielokrotne banowane, np Laserade, arczer, kalafior, sporting, Peter. Akurat ci dwaj ostatni dostali perma, ale ostro na niego sobie zapracowali.
Wybacz jeżeli to dla ciebie mało przykładów, ale nie siedzę non-stop na wykopie i nie prowadzę statystyk, te przypadki pamiętam, bo się mocno wybijały pod tym względem.
Nie interesują mnie wszyscy, interesują mnie ci, których kontent mnie interesował i przy okazji same osoby.
Nie ma ich kontentu więc ja przestałem wrzucać swój, a jak mnie zbanuja to może inni zrobią tak jak ja, w sumie i słusznie bo to ponoć prywatny portal więc właściciel powinien sam generować treść na której zarabia.
@zielonek1000: Kogo masz na myśli? O the_one i LaPetit?
Za darmo tych banów nie dostali, LaPetit ostro na niego zapracował, jeżeli nadal chcesz go bronić mimo, że pokazałam ci jego listę banów, to nawet nie mamy o czym dyskutować. O tym drugim się nie wypowiem, bo nie znam szczegółów, ale wątpię, że za darmo dostał tego bana, z tego co pamiętam, to do przyjemniaczków też nie należał i zdarzyło mu się