Wpis z mikrobloga

#blender #praca #patologiazewsi
Firma od automatow do gier chce abym zrobil im projekt loga w 3d na automaty, nic trudnego, troche dymu, troche fajerwerkow, gra swiatlem itp. 3-4godzinki plus z godzina czy dwie na wypalenie pliku do wydruku w duzym formacie. Wszyskie motywy dogadane itp itd, termin z grubsza ustalony - czas na kase


No #!$%@? skislem xD
  • 66
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: Ostatnio dostałem propozycję zrobienia logo dla akademickiej stacji radiowej. Prosta sprawa, trochę przez znajomego, 2 tygodnie na robotę więc luźno powiedziałem 150zł.


Druga sprawa, babka ze starej pracy chciała robić kuchnię i dowiedziała się, że projektuję wnętrza. Po znajomości dałem cenę 50zł/m2 a ona na to

  • Odpowiedz
@lupaczkokosow @kazzr: a może wy po prostu chcecie za dużo? Niby nawet logicznie rozumował. wynagrodzenie godzinne x ilość godziń przepracowanych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wy pewnie jeszcze macie ukryty mnożnik od zajebistości i ogólnie wyższości nad januszami i innymi śmiertelnikami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko legitne bo na zachodzie tak jest. Tam wszystko jest sprawiedliwe, szczególnie kiedy sprawiedliwość jest po twojej
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: Nie szanujesz swojego czasu, to inni też nie szanują. Proste. "projekt loga w 3d"? OK, to bedzie w przedziale xxx-XXXX PLN w zależności od szczegółowych wymagań, interesuje pana? Po odpowiedzi już wiesz czy zmarnowałeś 2-3 minuty swojego życia czy wynegocjowałeś minimalne wynagrodzenie w wysokości xxx PLN.
  • Odpowiedz
@kazzr Ludzie wciąż myślą, że komputer to zabawka dla dzieci. Że to jest coś, co dostajesz na komunię i później z tego wyrastasz. Nie traktują innych poważnie "bo co to za robota"...
  • Odpowiedz