Wpis z mikrobloga

Nagle sie wykopkom zachcialo bronic moralnosci na wykopie, ja #!$%@?, jak to brzmi xD
Strona pelna ludzi, ktorzy emigrantow chcieliby rozstrzeliwac i topic, a przeszkadza im jakis gangster xD
To nie administracja zapewnila mu ochrone i wolnosc, tylko panstwo.
Na wykopie AMA moze zrobic kazdy i gdyby zrobil je jakis morderca, ktory zabil 50 osob, to chetnie bym takie AMA zobaczyl, bo takich pytan i odpowiedzi nigdzie nie znajde.
Ludzie wydaja ksiazki na takie tematy, a wy mozecie miec informacje z pierwszej reki.

Nikt nie kaze wam tolerowac takich typkow, AMA polega tylko na zadawaniu pytan i na niczym wiecej, ale jak widac dla mentalnego gimbusa jest to za ciezkie do ogarniecia

#takaprawda #ama #masa #afera
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikt nie kaze wam tolerowac takich typkow, AMA polega tylko na zadawaniu pytan i na niczym wiecej,


@FireDash: Zadajesz pytania ludziom których nie tolerujesz?

Strona pelna ludzi, ktorzy emigrantow chcieliby rozstrzeliwac i topic, a przeszkadza im jakis gangster
  • Odpowiedz
@defoxe: @kaczor: to bylo zrobic jaki madry wykop z wymienionymi nieslusznymi banami i znaleziekiem o ktorym wspomniales, takie cos w garacych byloby fajnym pomyslem i sam bym to wykopal

A teraz wykoplisko #!$%@? jakims gownem i glownym haslem jest to, ze gangsterowi pozwolili na AMA, a nie to, ze cenzuruja uzytkownikow
  • Odpowiedz
Nikt nie kaze wam tolerowac takich typkow, AMA polega tylko na zadawaniu pytan i na niczym wiecej


@FireDash: Samo AMA - zgadza się.
Ale AMA promowane na FB przez wykop, oraz naszych administratorów którzy grzali się w blasku tej wspaniałej gwiazdy AMA.

Żeby tego było mało - AMA wyszło żałosne, a w ramach wolności osoby które zbyt ostro krytykowały ten pomysł dostały bana.
  • Odpowiedz
@FireDash: póki co, miłość do rozstrzeliwania emigrantów to tylko patologia części tej społeczności, i do tego teoretyczna, natomiast Masa to postać prawdziwa. To już nie jest "ja to bym", tylko legit y gangster. Problem z ama zaś taki, że objawił hipokryzję właścicieli wykopu, bezczelność Michała, oraz zatrważającą fascynację większości biorących udział w tym ama.
  • Odpowiedz
@FireDash: ale administracja chce mu zapewnić pieniądze. Nie wiem czy świadek koronny dostaje za to wynagrodzenie, ale promowanie kogoś takiego (pewnie też nie za darmo) jest świadomą decyzją biznesową i została ona po prostu źle przyjęta
  • Odpowiedz
Strona pelna ludzi, ktorzy emigrantow chcieliby rozstrzeliwac i topic, a przeszkadza im jakis gangster xD


@FireDash: w tym zdaniu nie ma przeciwwagi, o którą chyba Ci chodziło. Nie ogarniam.
  • Odpowiedz
Zadajesz pytania ludziom których nie tolerujesz?


@defoxe: Co w tym dziwnego?? Jak jest np. debata polityczna i z jednej strony jest mój idol a z drugiej jakiś polityk, którego nie toleruję to mam mu nie zadawać pytań i ograniczyć się tylko do mojego idola?

Może zróbmy z taką osobą
  • Odpowiedz
i gdyby zrobil je jakis morderca, ktory zabil 50 osob, to chetnie bym takie AMA zobaczyl, bo takich pytan i odpowiedzi nigdzie nie znajde.

A o co to byś chciał zapytać tego przestępcę? Co?


@defoxe: Ja rowniez chetnie bym poczytal, tylko niech to bedzie prawdziwe AMA, a nie jakas gownoreklama ksiazki z odpowiedziami typu "Aby dowiedziec sie wiecej kup moja najnowsza ksiazke za jedyne 21,99". I niech dla jakiejs elementarnej
  • Odpowiedz
@fastmotion:

Jeśli matka OPa nie pracowała w burdelu jako dziwka to raczej nie miała się czego obawiać.

Ale że część kobiet była przez gang z pruszkowa zmuszonych siłą do pracy w burdelach, a część została sprzedana zagranicę to wiesz?
To że masa z kolegami zgwałcił autostopowiczkę to wiesz?
  • Odpowiedz