Wpis z mikrobloga

AMA z Masa i juz skomlenie wypokow na przynajmniej tydzien. Kolejna sytuacja gdzie pokazuje sie ze social justice trzeba #!$%@?. "TO TERAZ MOZE AMA Z MAMO MADZI ALBO DZIWEK Z ROKSY CO #!$%@??".

Nie wiem czy jestescie swiadomi drogie prawilnemoralcioty ale gdyby nie wspolpraca Masy to mozliwe ze do dzis mafia pruszkowska by funkcjonowala, byloby wiecej ofiar, wiecej zdetonowanych bomb.

A gadki typu ze gwalcil/zabijal/wyludzal. Prosze was, dobrze wiem ze gowno wiecie, o zyciorysie masy i prawie statusu swiadka koronnego. To jest identyczne skomlenie o syryjskich imigrantach i ich paszportach "za 5zl" (tak jakby x-tysiecy uzytkownikow tego portalu mialo jakiekolwiek pojecie o syryjskiej administracji xDD).

Pluje na was hejterzy.
#oswiadczenie #afera #ama
  • 5
ALBO DZIWEK Z ROKSY CO #!$%@?


@japecznikow: Ale dziwkom to ty nie ubliżaj. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

gdyby nie wspolpraca Masy to mozliwe ze do dzis mafia pruszkowska by funkcjonowala,


No, Masa bohater normalnie.

byloby wiecej ofiar, wiecej zdetonowanych bomb.


@japecznikow: Sami niewinni by ginęli...
Było ileś tam set plusów i jeszcze wiecej komentarzy wiec chyba zapotrzebowanie było


@crackhack: przeciez za mase pisal jakis przydupas białka, masa zostal specjalnie zaproszony na to ama przez bialkowa za co dostal pewnie hajs, albo mozliwosc promowania ksiazki.

Prosze was, dobrze wiem ze gowno wiecie, o zyciorysie masy i prawie statusu swiadka koronnego.


@japecznikow: ty za to wiesz wszystko. Kolejny fan dupa - japa - pipa
@crackhack: No wlasnie, samo AMA cieszylo sie duza popularnością, kilka tysięcy wykopow i setki pytań. A nagle jakas grupa twierdzi "użytkowcy wykopu nie chcą takich akcji!!". Żenada. Gdyby ludzie nie chcieli tego AMA, to by je olali.
@kejter1 @japecznikow Ja również nie rozumiem idei akcji. Jedyne co nią osiągnęli,.to zaśmiecenie głównej i masowe wrzucanie tagu #ama na #czarnolisto.


Jeśli naprawdę chcieli coś osiągnąć, to powinno usunąć konto i przestać wchodzić na wykop, albo chociaż włączyć adblocka, bo to jedyna rzecz którą Białek odczuje.