Wpis z mikrobloga

ale każdy moze tu zrobić ama przecież, w świetle prawa on niestety jest czystym obywatelem


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Tak jak jestem za tolerancją, różnorodnością i otwarciem, to "każdy może zrobić AMA" ma swoje granice, tak samo, jak są granice wolności jednostki. I moją granicą jest granica moralności. Którą Janusz mafii nie tyle przekroczył, co spalił na wieki.
@zwykly_obywatel: można usunąć konta. Serio mówię, to jest portal całkowicie profit, nic nie jest silniejszym bodźcem niż mniej kabzy w kieszeni. Odeszłoby 40% userów i jutro byłyby szczodre przeprosiny michaua i całej ekipy.
bo dostalo 1500zakopów i nie chciano więcej? nie wiem, strzelam. fakt jest taki że ludzie nie mogą obecnie wyrazić się w sposób, w jaki @m__b czy ty oczekujecie że się mamy zachować. Bardzo chętnie bym zakopał, nie mogę..


@qwarqq: Zostało zablokowane, bo zostało zakopane. Dostało tyle zakopów, że automatycznie zniknęło z głównej i nie dało się ani zakopać, ani też wykopać. To normalne, tu nie ma żadnego spisku.