Wpis z mikrobloga

#poznan #pracbaza #gastronomia

poszukuję osoby do pracy na stanowisko sushi mastera, może być od razu po technikum/zawodówce, nauczę tej magicznej sztuki latania. Ważne żeby miała "dryg" do gotowania, czyli elastycznie otwarty umysł na jedzenie (podobnie jak dziewczyna w centrum handlowym). Jeżeli jesteś ty co czytasz chętny, lub znacie kogoś kto będzie potrzebował pracę na stałe piszcie, wiek i doświadczenie jest nieważne
  • 21
@Relewantny: ja tylko szukam tej osoby, nie zatrudniam jej, czyli o kwocie nie mogę powiedzieć. Jestem jedynie szefem kuchni i mogę odpowiedzieć jak się ze mną pracuje itp. Restauracja będzie otwierana w tym tygodniu pierwszy raz. Godziny od 11 - 22. Na początku nie będzie szału, dlatego będzie czas na naukę wszystkiego w drobnym szczególe, żeby przy większej ilości gości nie było gady (a jest się czego uczyć). Bar sushi się
@Czarny_Mason: mamy jedne z najniższych cen w Poznaniu a jakość dobra (10:8). Jest jakiś tam przesąd ale już z dwiema kobietami pracowałem na sushi i było przyjemnie, nie spadł mi sufit na głowę. Kobieta jedynie co to ma niższą temperaturę ciała i ryba się inaczej układa wtedy na ryżu :>