Wpis z mikrobloga

SPRAWOZDANIE Z PRZESŁUCHANIA

Dziś byłem na prszesluchaniu w sprawie ściągania z #torrent #film #drogowka. Zostałem wezwany jako świadek, ale traktowany byłem jak podejrzany. Pytali o to na kogo jest net, czy ma się komputer, czy są zainstalowane torrenty, czy się pobralo film, albo kto.mógł pobrać, czy mam swój router czy od dostawcy. Ja odpowiadalem na wszystko nie wiem, nie pamietam, pod koniec okazało się ze film był pobrany w lipcu, a ze mnie wgl nie bylo wtedy w domu to sprawa rozwianaza.

@maniok @LewackiKrul

Dla tych, ktorych to jeszce czeka, to easy oni nie mają nic, sa zasypani tymi wezwaniami. Chociaż mój ziomek od razu dostał wezwanie do zaplaty 500 PLN. Przedstawili mu jakiś raport na dowód. Tak to strzelają na ślepo. Policjant mi powiedział, że z mojego rejonu 1000 osób ma być przesluchanych #wroclaw #fabryczna
  • 52
@spere net akurat na mnie, ale tak jak mówiłem, nie bylo mnie w domu przez miesiąc w tym okresie. Mam alibi :-) ziomek biurko obok mnie, którego przesluchiwali się wysypal.
"6 Drogówka (Siedem dni) Film It Sp. z o.o. Budżet (PLN) 6 601 900 Dofinansowanie PISF (PLN)3 000 000" co ciekawe ten film został w prawie połowie sfinansowany z pieniędzy wcześniej siłą zebranych od ludzi, a teraz pretensje, że sobie ściągnęli za darmo z internetu. Jeszcze bym rozumiał, jakby to były prywatne pieniądze i ktoś uznał, że spróbuje ścignąć ludzi, którzy mu nie zapłacili, ale w sytuacji kiedy dostali 3mln to śmiesznie