Wpis z mikrobloga

Co Ci ludzie z allegro mają w głowach to ja nie ogarniam. Ostatnio sprzedawałem trochę gratów i na 8 rzeczy 5 jest niezapłaconych od 2 tygodni. Kontaktu brak. Oczywiście po wystawieniu komentarza nagle się budzą. Mam to w dupie, mam tyle komentarzy, że mi ich negatyw zmieni o pół procenta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepsza jest kobieta, która wylicytowała kartę podarunkową tydzień temu, po ponagleniu mailowym odpisała, że zapłaci - pewnie. W przyszłym miesiącu po 10 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kupuję - płacę od razu. Nie wiem czy ja jestem jakiś wyjątkowy czy Ci ludzie #!$%@?.
#pytanie #allegro troche #logikarozowychpaskow
  • 8
@ryceszzz: w ogole co to za zwyczaj? Po kliknięciu kup teraz przenosi od razu do zapłaty, trzeba byc naprawde zdeterminowanym zeby umysnie przerwac ten proces w dobrym momencie. Stawiam ze liczą ze sie nie skapniesz i wyslesz. A spreparowany mail o zaplacie od pauy wpadl ci do spamu :p
@prawdziwek: wątpię aby to był powód. Ogółem system komentarzy na allegro jest niedorozwinięty. Większość nie daje negatywów bo dostanie negatywa zwrotnego. Jak napiszesz do allegro, to Ci odpowiedzą że się do tego nie mieszają - komentarz to odczucia co do transakcji ()
@ryceszzz: ja ostatnio sprzedawałem grafikę, opakowanie, folia, kabelki, wszystko jak nówka, koleś obniża mi ocenę za słaby kontakt, bo nie napisałem zdania, że wysłałem paczkę (wysłałem tylko maila-odnośnik nr. nadania paczki do śledzenia) dramat, dobrze, że rzadko coś sprzedaję, wolę już ze stratą sprzedać do komisu czy OLX-osobiście ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ryceszzz: Dokładnie. Pamiętam jednego #!$%@?, który wygrał u mnie licytację jakiegoś nowego t-shirta. Po kilku dniach od końca aukcji napisałem do niego czy zamierza zapłacić, a on na to, że zdjęcia są niewyraźne (były ze strony producenta t-shirtu), że ewidentnie nie jest nowa, pewnie mocno zużyta i nie zapłaci. Czy ktoś go zmuszał do licytowania?! FUCK!