Wpis z mikrobloga

@fhrh: wołaj jak jakieś sensowne rozwiązanie znajdziesz bo też tak mam, są serwisy dzięki którym można robić przelewy na konto bankowe, ale wtedy na rękę masz jakieś 40% wartości.
@prawdziwek: od kiedy znowu działa rok ważności w hot? Sprawdzałem jakiś czas temu i nie dało rady włączyć ponownie usługi. Przedwczoraj musiałem doładować bo kończył mi się termin ważności a dziś dowiedziałem się, że znowu można to włączyć.
@luk4sz: z tego co wiem to zawsze działało, przetestujmy to na tobie :P http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/documents/doc_00003/D_007_0005887.pdf

włącz rok ważności kodem *100*68#
zadzwoń gdzieś albo odbierz połączenie na tym numerze
wyłącz rok ważności kodem *100*68*2#
to kosztuje 5zł za włączenie i co miesiąc 3zł, ale przez to ze zaraz potem się wyłącza, bierze tylko jednorazowo 5zł, bez miesięczniej opłaty. Ważność powinna zostać rok wg punktu 2.15.1
Działa?
@prawdziwek: Rok temu zrobiłem tak jak napisałeś - włączyłem i wyłączyłem usługę. Miałem konto ważne do 10.2016.
W czerwcu tmobile wycofał możliwość aktywacji usługi ale ci którzy mieli ją włączoną dalej działała.
Ja próbowałem ją kilkukrotnie włączać ale bez powodzenia. Dziś dowiedziałem się, że znowu można usługę aktywować i teraz mam już konto ważne na rok.