Wpis z mikrobloga

#zalesie #pysznepl #niewebdev
Dlaczego strona Pyszne.pl jest taka #!$%@?? Pytanie jest poważne. Powiedzcie mi, czy specjalnie została tak zaprojektowana.
Nie da się normalnie wpisać adresu - zawsze trzeba po wpisywaniu kliknąć myszką na rozwiniętej liście.
Nie da się swobodnie wpisać kryteriów filtrowania - trzeba kliknąć na któryś z przycisków - więc przy minimalnym koszcie zamówienia mam do wyboru albo jak leci, albo do 10 zł, albo od 10 w górę. Nie mogę zam wybrać. Słaby jestem z obsługi stron internetowych, ale zobaczyłem, że w pasku adresu pojawiają się wybrane kryteria, więc podmieniłem '10' na '25' - niestety bez oczekiwanego rezultatu.
I ostatnie na teraz - ale najbardziej denerwujące - Strona nie pozwala na otwarcie witryny baru/restauracji/czegokolwiek poprzez kliknięcie środkowym przyciskiem myszy, albo lewym +control. Zamiast tego w karcie z wynikami wyszukiwania przechodzi pod witryn baru i nie mogę sobie porównać barów w wielu kartach (łatwo) (edit: wykreślone "tylko muszę się cofać jak zwierze."), tylko muszę z menu kontekstowego wybierać, bo przy cofaniu się nie mam poprzednich wyników wyszukiwania i muszę od nowa prowadzać filtrowanie chociaż jest już zaznaczone - (edit2) na szczęście wystarczy dowolny filtr 2 razy przeklinąć
Przez takie warunki dziesiątki razy z niej nie skorzystałem, a kilka razy się zrezygnowałem podczas próby.
  • 6
@kiciek: nie odpowiem na Twoje pytanie, ale przybiję z Tobą pjontke cumplu bo masz zaiste racje.. a najlepsze, że jakiś rok temu jak wprowadzali tą nową stronę to na jakimś spotkaniu o UX`ie wypowiadał się jakis ich dev jaka to ona genialna, pikna i cudna
@mortt: nie zawsze. ja miałam czasem do 45 minut albo do 60, zależy od lokalu. a tam, gdzie jest do 1,5h, faktycznie tyle jest ;) rzadko mi wcześniej przyjechało.
@SScherzo: może w Twojej okolicy starają się podawać realny czas. We Wrocławiu rzadko spotykałem się z podaniem krótszego czasu niż 1,5h a w rzeczywistości średnio 30min. Chociaż zdarzali się też tacy co po 2h przywieźli ( ͡° ͜ʖ ͡°)