Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Czasami mam ochote #!$%@? te silownie bo wiecej z tego zlego niz korzysci a efekty i tak sa znikome. Pisalem juz nieraz podobne wpisy ale teraz juz naprawde moje #!$%@? siega zenitu i apogeum... powiecie mi zla dieta? Lenistwo? Zle cwiczenia? Nic z tych rzeczy. Ja sie po prostu mecze. A wszystko to przez moj organizm.
1. Slabe efekty pomimo trzymania sie diety i cwiczen w dosc skrupulatny sposob - tutaj widze dwie przyczyny. Jedno to pewnie to co napisze w pounkcie 2. A 2 to niski testosteron i LH. Do tego mam gynoidalna sylwetke (figura "klepsydry", szeroka miednica, wciecie w talii, jak u laski, do tego ginekomastia, mimo ze prolaktyka i estrogen w normie i inne hormony zenskie tez, tylko niski testo i lh, bylem u endo, ale niezle jaja, bo termin najblizszy u endokrynologa mam na styczen 2018, tak #!$%@? 2018, a szpital mam na luty 2017, ale do szpitala mam pare badan zrobic np. rm przysadki a to tylko skierowanie endo moze dac wiec bede musial #!$%@? over9000 hajsu bulic na endo ale to juz jest na inny temat)
A co do punktu 2... pewnie niektorym bedzie do smiechu w jaki sposob o tym napisze ale mi sie chce plakac. Dlatego pisze z anonima bo wstyd jak #!$%@?.
2. Zespol jelita drazliwego. I w sumie to jest #!$%@? najgorsze. Wiecznie jestem wzdety, wiecznie mam gazy, wiecznie mam sraczke. Nawet nie wiecie jakim wyzwaniem jest dla mnie zeby pojsc sie wysrac na uczelni czy w pracy, jak musze wszystko planowac itd
Puscic mega smierdzacego pierda u zapachu trupa przy ludziach? Odpada. Dlatego sie wstrzymuje. Co zdrowe nie jest tak wstrzymywac gazy. Ale to robie. Do tego czesto mam sraczke bo wiele produktow mi szkodzi i cholera wie co. Czesto te biegunki sa bardzo losowe. Np. ostatnio mam ciagle biegunke po owsiance, mimo ze ostatnio 3 miesiace jadlem owsianke i bylo ok. I teraz kombinuje co tu na sniadanie zjesc. Wielu rzeczy nie moge jesc np. twarogow, tlustych rzeczy. Najwiekszy problem mam z tym zeby kalorie podbic gdy robie mase. Tlustych ryb nie moge jesc, wielu nasion np. slonecznika czy pestek z dyni czy jakiegos sezamu orzeszkow migdalow i innych bakalii tez nie moge jesc a to jest swietne na podbicie kcal. Moje problemy gastryczne to jest taki problem jak ja pierdziele.
Jestem singlem i szczerze nie wyobrazam sobie miec dziewczyny, bo czasami pierdze jak z armaty, mam sraczke w losowych momentach i to naprawde utrudnia zycie.
Nie mowiac juz o tym ze moj IBS (zespol jelita drazliwego) powoduje ze pewnie wiele makroskladnikow z pokarmu jest po prostu wysrywanych przeze mnie i byc moze dlatego mam niski testosteron (punkt 1) i byc moze dlatego mam takie slabe osiagi na silowni, waga stoi w miejscu, a jak juz cos leci to #!$%@? tluszcz.
Cwicze na silowni od 15 miesiecy, moje wyniki silowe to jest porazka, moja waga to tez jest porazka.
A ile pieniedzy wlozylem na silownie? Ile wysilku? Ile wydalem na spotkania z trenerami, bo myslalem ze wykonuje #!$%@? cwiczenia?
Jak mnie #!$%@? to ze musze miec organizm jakiegos podczlowieka, #!$%@? genetycznego, bo inaczej nie potrafie tego nazwac. Inni cwicza normalnie i nic im nie jest, jedni maja dobre gainsy, inne srednie, inni #!$%@?, ale przynajmniej nie maja takich problemow z zywieniem jakie ja mam.
Naprawde juz nie mam pojecia co jesc zeby nie miec tej pieprzonej sraczki, bo sie czuje jak czlowiek biegunka. Doslownie.

#silownia #medycyna #mikrokoksy #zywienie #dieta #zdrowie #gorzkiezale #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 

Czasami mam ochote #!$%@? te silo...

źródło: comment_bPodpuKptlHYjsJC3YFqZ8rIIQ5VFl7A.jpg

Pobierz
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: kocie! Biorezonans i dzialaj! IBS to da sie wyleczyc, tylko na kazdego cos innego przypadnie. Innym probiotyki, innym dieta i unikanie np glutenu a innym antybiotyki. Zobacz biorezonan czy nie masz robaczkow i grzybow na gape. Test z wlosa zrob ktore mikro i wita ci beakuje. Nie stekaj - dzialaj. Szukaj dr Ozimek, dr Janus.
Trzymaj sie! Bedzie dobrze!
@AnonimoweMirkoWyznania: to się zastanów czy bez siłowni i diety wyglądał byś bardziej #!$%@?, a jeśli tak to o ile. I czy to ile jest warte wysiłku. Popatrz na przykład na Adriana z życienasrpotowo, gość #!$%@? takie gówna, że mnisi buddyjscy mają przy nim liberalną dietę i jakoś żyje i lubi to co robi. Może se go pooglądaj, albo popytaj w komentarzach bo na temat żywieniowego voodoo gość wydaje się mieć sporą
ryhu - @AnonimoweMirkoWyznania: to się zastanów czy bez siłowni i diety wyglądał byś ...
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyszukaj sobie Pawła Zontka - ma ten sam problem co t nie wstydzi się tego.

Ja sam nie mogę jeść prawie żadnych warzyw i jakoś kombinuje. Zdrowia Byku.

Udowodniłem sobie, udowodniłem Tobie, że się da. Że się da pomimo. Pomimo co?

Niemal równo rok temu wyszedłem ze szpitala lżejszy o ponad 20kg, z diagnozą - colitis ulcerosa (wrzodziejące zapalenie jelita grubego), choroba nieuleczalna, ale dająca się wprowadzić w remisję.

Co
kolak68 - @AnonimoweMirkoWyznania: Wyszukaj sobie Pawła Zontka - ma ten sam problem c...

źródło: comment_iMOQ5UHjljBAoGWLn0nLLHZQFgAmZ0eQ.jpg

Pobierz