Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam

Szukam dobrego logopedy we Wrocławiu. W tym roku moje jąkanie tak się pogorszylo że nie potrafie z nikim się dogadać. Zarejestrowałem się 2 miesiące temu do logopedy i byłem 2 razy. Jedna gadała ze mną pół godziny i stwierdziła że nie może mi pomóc i mnie skieruje do koleżanki. Kolezanka przyjeła mnie dzisiaj i stwierdziła że musze jechać na 12 dniowy turnus za 3000zł który dopiero jest styczniu. Mówię że wątpie czy uzbieram, a ona że w gabinecie mi mało może pomóc.Myślała że chciała żebym prywatnie jej płacił. Do tego mówiła że wątpi czy w tym roku będzie mogła mnie przyjąć bo są limity NFZ i raczej wszystko zajętę...nosz #!$%@?,przez 2 miesiące nic nie załatwiłem i nawet żadnych ćwiczeń mi nie dali. Poradzcie coś bo chce w tym roku zacząć mówić trochę lepiej. Przez to już jakieś psychozy,depresje dostałem i odciąłem się od znajomych. Z nikim prawie nie gadam a jak coś mówię to ciężko mnie zrozumieć. Jeszcze mam kłopoty laryngologiczne których żaden lekarz od 7 lat nie może wyleczyć i neurologiczne,czekam na tomografie komputerową bo cały czas boli mnie łeb i jakby mi ktoś szpilki wbijał w mózg. Ogólnie cały czas źle się czuje. Zamulony i przybity leże całe dnie. Powiedziałem sobie że jak nie ogarne tego zdrowia do końca roku to wypieprzam gdzieś z namiotem na koniec świata,może tam będzie lepiej albo zdechne spokojnie,

https://youtu.be/2IU81jHgsrM?t=7s

#jakanie #lekarz #wroclaw #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 24
Jeszcze mam kłopoty laryngologiczne których żaden lekarz od 7 lat nie może wyleczyć i neurologiczne,czekam na tomografie komputerową bo cały czas boli mnie łeb i jakby mi ktoś szpilki wbijał w mózg.


Żujesz gume, gryziesz długopisy? Byłeś ostatnio u dentysty? Nie mówił że masz szczękościsk?

@AnonimoweMirkoWyznania:
@Anaris: to jest bardzo w punkt. mialem podobne bole glowy, okazalo sie ze mam krzywo zuchwe ustawiona, przez co zaciskalem zeby przez noc i scieralem zeby, po aparacie (jakims specjalnym co mi prostowal zuchwe) problem bolu glowy odszedl w zapomnienie i jakosc snu x2. teraz wstawie normalny aparat, wyprostuje zeby to komfort ma byc lepszy (przynajmniej psychicznie)...
nie twierdze ze anonimowy mirek ma taki problem, ale nie zdajemy sobie sprawy jak
@AnonimoweMirkoWyznania: Mnie też nikt nie rozumie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I mam blokadę.

Ale na pewno nie jest tak, że nie umiesz gadać w ogóle. Trzeba tak jak małe dzieci łączyć literki. My już nauczyliśmy się mówić biegle i mamy już tak mięśnie wyrobione pod konkretne słowa. Te mięśnie czasami się źle kurczą albo za szybko, czasami blokują się na danym ułożeniu języka i powstaje seplenienie i
@laoong: @AnonimoweMirkoWyznania: ja tez sie jakam
nie jakos tragicznie, ale do plynnej mowy to mi baardzo daleko
ale nie robie z tego problem, tzn po prostu zyje dalej, jestem dosc wygadany (haha), kiedys nawet zaproponowano mi prace sprzedawcy w skleoie z grami, pokonalem z 10 kandydatow...

mysle ze duzo zalezy od podejscia I stopnia w jakim osoba sie jaka, mirek z pierwszego posta ma raczej duzo wiekszy problem niz wiekszosc
OP: @Anaris: podobno zgrzytam zębami podczas snu. Zęby mam w złym stanie. Połowy prawie nie mam i duzo dziur. Zaciskam mocno zęby,ale czy to szczękościsk to nie wiem. Kiedyś amfetamine brałem,extasy i szczękościski często występowały.
@pasczakk: mi bardziej sztuczna szczęka za pare lat by się przydała przy stanie moich zębów
@GRBAS: nie napisze bo chce pozostać anonimowy
@laoong: @sidhellfire: ludzie mnie denerwują,przejechałem się na nich w
podobno zgrzytam zębami podczas snu. Zęby mam w złym stanie. Połowy prawie nie mam i duzo dziur. Zaciskam mocno zęby,ale czy to szczękościsk to nie wiem. Kiedyś amfetamine brałem,extasy i szczękościski często występowały.


@AnonimoweMirkoWyznania: Idź do dentysty i to wylecz bo to może być przyczyną bólu głowy.