Wpis z mikrobloga

Test na tolerancję Mirków:

Wczoraj sobie siedzimy z kumplami przy piwie i rozmawiamy o tych całych czarnych protestach, aborcji, in vitro i oczywiście zeszło na temat homoseksualizmu. Chciałbym poznać Wasze zdanie w ankiecie, aby skonfrontować je z tym, co mówiłem wczoraj ja i moi kumple


Głosujcie w ankiecie.
#neuropa #4konserwy #ankieta

W dniu 18 urodzin Twój syn oznajmia Ci że jest gejem. Co robisz?

  • Nic, cieszę się że w końcu mi to powiedział. 10.3% (122)
  • Jestem zaskoczony, ale przyjmuję to na luzie. 34.4% (405)
  • Jestem załamany, ale staram się zaakceptować sytuację. 41.3% (487)
  • Jestem załamany, wydziedziczam go i nasze kontakty będą ograniczać się do "dzień dobry" z rana. 5.3% (63)
  • Wyrzucam go z domu, nie ma w nim miejsca dla homoseksualizmu. 8.7% (102)

Oddanych głosów: 1179

  • 29
@Proporal: Każdy kto wybierze coś innego niż pierwsze dwie opcje, jest po prostu idiotą. No sorry, nie da się tego inaczej nazwać.

Jak można mieć pretensje do własnego dziecka o to, że podobają mu się chłopcy a nie dziewczyny? Zniszczyć sobie i jemu życie o taką pierdołę?

PS. Właśnie dlatego uważam, że religie są złe. Szlag mnie trafia gdy ktoś pisze, że to "gimboateizm" i nie powinniśmy krytykować religii tylko dlatego,
@Proporal: Właściwie to w ankiecie jest błąd albo sugestia. Mianowicie dwie pierwsze opcje różnią się tylko tym na ile dziecko umiało się kryć. Jak słabo to 1 jak dobrze to 2.
Chyba, ze intencja była sugestia, że to zawsze będzie dziwiące bo jest "nienormalne".
Jak można mieć pretensje do własnego dziecka o to, że podobają mu się chłopcy a nie dziewczyny?


@xeeeeeeenu: A kto w opcji 3 mowi o pretensji do dziecka? Moze ktos np. chce miec wnuki i nagle sie okazuje ze nie bedzie mial? To nie oznacza ze z automatu bedzie chodzil za dzieciakiem i mowil mu "Sluchaj Brajanku moze bys jednak sprobowal z dziewczynami, moze ci przejdzie?", albo krzyczal "Jak mogles mi
@RoHunter: nie będzie nobla, bo takich badań się nie przeprowadza. Jakby ktoś przez przypadek znalazł fizyczną przyczynę homoseksualizmu, albo psychiczną to zostałby zgnojony, obsmarowany, jego kariera by się więcej nie rozwinęła, a sam pewnie zostałby wykluczony ze wszystkich środowisk naukowych.
Jeszcze gorzej by było jakby został znaleziony lek który sprawia, że człowiek staje się hetero. Zaraz zostałyby założone grupy pt. jestem dumny że jestem gejem i nie chcę się zmieniać (w
@xeeeeeeenu: jesli to twoj jedyny syn i ci to mowi to jak najbardziej uzasadnione jest zalamanie, bo nagle zdajesz sobie sprawe z tego ze NIGDY nie bedziesz dziadkiem i nie bedziesz miec wnuczkow a twoje nazwisko skonczy sie na twoim synu

mniej wiecej prownywalne do zalamania kiedy twoj syn jest #!$%@? i nie mial ani nie bedzie mial nigdy dziewczyny
@j3sion: współczesne badania nt homoseksualizmu jako choroby? a wcześniej nie było niby presji na to, aby homoseksualizm utrzymać jako chorobę? to tak jakbyś chciał współczesne badania nt tego ze Słońce nie kreci się wokół Ziemi, pozostaja ci teorie spiskowe i "homolobby"
No nie ma wielkiej różnorodności i co?

Ja piszę o tym że homoseksualizm nie jest jakoś przyjmowany z entuzjazmem na całym świecie i że to nie zależy od religii.


@Arkatch: Oczywiście, że większość religii jest przeciwna homoseksualizmowi, w krajach bardziej "bezbożnych" tolerancji jest przeważnie więcej. Dlatego właśnie napisałem "religia to zło". Pojazd konkretnie po katolicyzmie wynika z faktu, że mieszkam w polsce.

jesli to twoj jedyny syn i ci to mowi