Wpis z mikrobloga

Patrzcie #!$%@? jacy dumni ze zdobyczy. Normalnie potwora upolowali. Każdy myśliwy to #!$%@? sadystyczna #!$%@?. Polecam obejrzeć filmiki, jak te zakompleksione cioty napuszczają swoje pieski, żeby wyciągały z nor małe lisy i cieszą mordę na widok rozszarpywanych żywcem zwierząt. Wierzę w karmę i w to, że na waszej mordzie też wyląduje kiedyś łopata albo strzał między oczy. Zdychajcie w piekle, #!$%@? wam na grób.
#myslistwo #bekazpodludzi #patologiazewsi
Pobierz
źródło: comment_MCERWMNtVmeRBzABBjOz7UwBQxfOVcsV.jpg
  • 69
@bub20 gówno warte to jest Twoje porównanie. Zdecydowanej większości myśliwych sprawia frajde zabijanie i robią to bez jakiegokolwiek poszanowania zwierząt. Łamane są wszystkie zasady, byle tylko coś #!$%@?ć i pochwalić się tym przed innymi zakompleksionymi kolegami. Jebnąć to możesz swoich kolegów, najlepiej w krzaczkach jak będziecie na kolejnym "polowaniu".
@Javkens:

W środowisku myśliwych nie ma przyzwolenia na dzikich kłusowników. Myśliwy tak na prawdę ma wiele obowiązków i bardzo dużo odpowiedzialność, a żadnych wielkich profitów ze swojej pracy.

A jeśli chodzi o lisy, to nic dobrego w lesie nie przynoszą. Kiedyś, jak były regularnie wybijane w lesie było dużo więcej bażantów i kuropatw.

Tak, było więcej bażantów i kuropatw, które później i tak myśliwi #!$%@? dla zabawy i obiadu. Nie chodzi
jak pojedziesz autem i wyskoczy ci sarna, rozwali pół auta a ty będziesz patrzeć jak zwierzę z skreconym karkiem powoli umiera w kałuży krwi, to docenisz związki łowieckie które kontrolują przyrost fauny w lasach i robią to dużo bardziej humanitarnie
#!$%@?ć lisa, szkodnika jednego.


W środowisku myśliwych nie ma przyzwolenia na dzikich kłusowników. Myśliwy tak na prawdę ma wiele obowiązków i bardzo dużo odpowiedzialność, a żadnych wielkich profitów ze swojej pracy.

A jeśli chodzi o lisy, to nic dobrego w lesie nie przynoszą. Kiedyś, jak były regularnie wybijane w lesie było dużo więcej bażantów i kuropatw.


@Javkens:

@meretz: W przyrodzie nie ma szkodników, doedukujcie się. A bażant jest obcym gatunkiem,
@numberxnine: Ja za to mam kumpla, który jest myśliwym i jego ojciec też jest. Mówił mi, że teraz nie ma przyzwolenia w środowisku myśliwski na takich "dzikich" kłusowników. Oczywiście zdarzają się debile, którzy z ambony zestrzelą jedną serią kilka sztuk zwierzyny, a potem powiedzą, że więcej strzałów oddali, bo nie trafili za pierwszym razem (wszystkie strzały muszą być notowane), jednak ogólnie takie zachowanie nie jest już akceptowane wśród reszty myśliwych. Po
@dorotka-wu wystarczyły mi rozmowy z kilkoma myśliwymi, opowieści kolegów i setki filmów z "polowań" które co chwila wyciekają do netu. Zresztą wystarczy popatrzeć na te mordy, żeby wiedzieć z kim ma sie do czynienia. Kultura łowiecka - radość z zabijania zwierząt, chlanie wódy i grochówka xD
@numberxnine: widzisz ja jestem myśliwym i jestem pewna, że znam o niebo więcej myśliwych niż Ty. Filmy z polowań? wiekszość, jest zagranicznych, zdjęc tak samo. Jeżeli coś jest niezgodne z etyką łowiecką to myśliwi są pociągani do konsekwencji - nie chcemy takich ludzi w naszych kręgach. Patrząc na moją "mordę" nie wiem czy byś wiedział z kim masz doczynienia. A reszta - bez komentarza po prostu.
@dorotka-wu taaa jasne, te filmy to pewnie ustawiane przez lewaków, a polskie dialogi w nich to dubbing. Jakby Twój kolega "myśliwy" coś #!$%@?ł, to byście mu wszyscy solidarnie dupe kryli żeby nie nasrać do własnego gniazda. Ciężko mi jest szanować dorosłych ludzi, którzy biegają jak idioci po lesie i dziurawią np zająca, byle tylko coś #!$%@?ć. Chore praktyki myśliwych to można godzinami wymieniać. A morde to najłatwiej ocenić po takich zdjęciach jak
@dorotka-wu wejdź sobie na wasz ulubiony fp na facebooku, to tylko jedna strona z dowodami na wasze #!$%@?. Miss może jesteś, ale nic zmieni faktu, że ludzie czerpiący radość z zabijania mają poważny problem z psychiką. Także miłego zabijania z twoim wąsatym księciem :*
@numberxnine: nie mam księcia, ponieważ nie szukam wśród myśliwych a niestety faceci nie są w stanie przeżyć tego, że kobieta może mieć większe jaja od nich.
chodzi ci o LPM? haha ich materiały to jedna wielka kpina. Czerpię radość z polowania i całej otoczki nie z zabijania. a z psychiką nie mam problemów - aby dostać pozwolenie na broń należy przejść testy (takie jak w policji) a do tego, akurat po
@fiszu86 jasne, tylko to jest margines działań myśliwych. Szkoda, że nie chwalą się organizowaniem polowań dla czystego sportu, tylko jakieś bajki o tym, że każdy strzał jest rejestrowany. No i najważniejsza rzecz to brak etyki, o to głównie chodzi.