Wpis z mikrobloga

Ma ktoś z was #kodi #tvbox na procku s912?
Już wariuje, nie wiem, czytam miliony artykułów, recenzji, oglądam wszystkie kanały na YT, a i tak nie wiem jaki procesor wybrać.
s912 jest nowy niby wspiera vp9 i 10, ale za to grzeje się niemiłosiernie i wcale nie ma takowania proca na 2.0 tylko 1.5, czyli procesor na tym samym poziomie co s905 i s905x, wygrywa jedynie lepszą grafiką.
Sytuacja z s905x też nie jest dla mnie jasna, nie wiem czy taki sprzęt uciągnie mi gry na dobrym poziomie i czy starsza generacja to nie jest błąd i co z vp10, wiem że to śpiew przyszłości, ale czy starsza generacja ogarnie ten kodek?
Może dać sobie siana z grami i kupić najtańszy z poniższych modeli:
Tanix TX5 Pro
MINIM8SII
Nexbox A5
Nexbox A95x
dać tą stówę za tvboxa i czekać aż coś się ruszy w przyszłości w tej dziedzinie.

z s912
beelinka gt1 chciałem kupić jak był na gearbest za ok 50$, a teraz
są dobre kupony na
Sunvell T95U – PRO za $61.99
Sunvell T95Z Plus za $57.99
Sunvell T95Wpro za $59.99

Najgorsze jest to, że nie ma problemu dopłacić do s912, tylko jeśli się okażę że na tym procesorze działać będzie gorzej od sprawdzonych tv boxów na s905x, na przykład wyjdą jakieś ukryte wady po miesiącu użytkowania jak zrywanie wifi to się okaże że wyrzuciłem 200 zł w błoto :/

Ma ktoś jakieś celne porady dla mnie?
  • 4
  • Odpowiedz
@korpoglut: ja postawiłem open elec na laptopie i lux malina jest. Podczas włączania mam wybór czy win 7 czy open elec uruchomić. I problem z tv boxem tak się u mnie rozwiązał :)
  • Odpowiedz