Wpis z mikrobloga

Byłam, przemokłam, ale uważam, że Poznań mega dał radę : ) przez cały dzień deszcz nie przestawał padać nawet na chwilę, a frekwencja była ogromna - ludzie stali pod parasolami, marzli i mokli. Bardzo propsuje Panów, których było dużo mniej, ale dzielnie wspierali swoje (i nieswoje różowe) <3

#aborcja #czarnyprotest #poznan #polityka
alicemeow - Byłam, przemokłam, ale uważam, że Poznań mega dał radę : ) przez cały dzi...

źródło: comment_umggwD4ifOOOo4goySKvMibhTym2Pc7X.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja na przykład jestem za całkowitą liberalizacją prawa aborcyjnego

@alicemeow: a nie mogłybyście się po prostu nie p-------ć byle gdzie i jak ? to chyba lepsze niż walka.. ???
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Ja wiem, że tobie za to płacą, ale tej kłamliwej pisowskiej propagandy nikt normalny na wykopie nie kupi. PIS z Kukizem są jedynymi partiami, które pchnęły ten projekt dalej i PIS jako jedyna partia jest w stanie przepchnąć ten projekt dalej. Co więcej posłowie wyrażają dla niego aprobatę. Stąd protest pod ich siedzibą i przeciwko nim.

Napisz jeszcze, że ten projekt nic nie zmienia, bo lekarze dalej będą usuwać
  • Odpowiedz
@alicemeow: calkiwita liberalizacja pewnie masz na mysli ze tylko kobieta decyduje... Oczywiscie ze tak równosc tylko gdy kobieta dostanie prawa. Jesli ma byc calkowita liberalizacja to mam nadzieje ze bedzie prawna aborcja dla niebieskich paskow..
  • Odpowiedz
  • 0
@ossj Ja osobiscie nie uznaje seksu bez związku, ale rozumiem, ze ludzie są różni. Poza tym praktycznie żadna antykoncepcja nie daje Ci stu procent.
@Asher1337 Logika z d--y. Ty mówisz o realnym krzywdzeniu realnej osoby, a ja nigdzie nie pisze o wyciaganiu z macicy matki w 30tygodniu ciąży plodu i usmiercania go.

@macus97 hm, gdybyś przeczytal pare rzeczy, które napisalam wyzej to dowiedzialbys sie, ze absolutnie nie popieram odsuwania
  • Odpowiedz
@Heathen: zygota i s----a to to samo? Nie widzisz różnicy między formą haploidalną, która służy jedynie do przenoszenia materiału genetycznego a formą diploidalną, która jest w pełni prawa człowiekiem? Ten argument zauważyłem, że używany jest przez największych oszołomów z brakami merytorycznymi, fajnie że się określiłeś.

Już odchodząc od tematu aborcji (sam jestem zwolennikiem kompromisu, ze względów pragmatycznych, bo filozoficznie kompromis się nie broni zupełnie; natomiast cała histeria, która zapanowała jest
  • Odpowiedz
Ja wiem, że tobie za to płacą, ale tej kłamliwej pisowskiej propagandy nikt normalny na wykopie nie kupi.


@Internet_the_explorer: wiesz co? Szczerze wolałbym żeby ktoś mnie opłacał, niż zaczynać dyskusję z kimś kto ma inne zdanie od tekstu że mu za to płacą. Myślałem że to PISowcy mają urojenia, ale jak widać nie tylko.

PIS z Kukizem są jedynymi partiami, które pchnęły ten projekt dalej i PIS jako jedyna partia jest w stanie przepchnąć ten projekt dalej. Co więcej posłowie wyrażają dla niego aprobatę. Stąd protest pod ich siedzibą i przeciwko nim.

Ty naprawdę wierzysz, że ten projekt miał kiedykolwiek wejść w życie? Że PIS, którzy są największymi populistami w tym kraju zaryzykują sondaże dla całkowitego zakazu aborcji który popiera +- 10% Polaków? Błagam Cię. Trzeba naprawdę nie mieć rozeznania w życiu politycznym żeby
  • Odpowiedz
  • 0
@gastxxx powtorze, pojazdy osobiste sa mega niskie, w sumie nie wiem po co wdawac sie z Toba w jakakolwiek dyskusje, skoro nie przyjmujesz tego, ze mam odmienne poglady niz Ty i z tego powodu wolisz mnie obrażać.
  • Odpowiedz
@alicemeow: inne poglądy? inne poglądy to można mieć o smaku lodów a nie o MORDOWANIU dzieci. Typowy różowy z logiką na poziomie ameby. Kali chciec, kali mieć. Patrzycie tylko na swoją dupę i ani centymetra dalej. Wasze miejsce jest w pierdlu i tyle, mam nadzieje że ta ustawa przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz