Wpis z mikrobloga

Byłam, przemokłam, ale uważam, że Poznań mega dał radę : ) przez cały dzień deszcz nie przestawał padać nawet na chwilę, a frekwencja była ogromna - ludzie stali pod parasolami, marzli i mokli. Bardzo propsuje Panów, których było dużo mniej, ale dzielnie wspierali swoje (i nieswoje różowe) <3

#aborcja #czarnyprotest #poznan #polityka
alicemeow - Byłam, przemokłam, ale uważam, że Poznań mega dał radę : ) przez cały dzi...

źródło: comment_umggwD4ifOOOo4goySKvMibhTym2Pc7X.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alicemeow: Ciekawy jestem, ile z tych osób chce zachowania aborcyjnego kompromisu, a ile chce (zgodnie z projektem, który nie przeszedł), by kobieta mogła dokonać aborcji na życzenie do 12 tygodnia ciąży... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@plackojad: ja na przykład jestem za całkowitą liberalizacją prawa aborcyjnego, ale zdaję sobie sprawę, że duża część chce utrzymania obecnej ustawy. Zamysł jest taki, żeby nie odbierać kobietom prawa wyboru.
@gastxxx: ????????????
@Adams_GA: zaostrzeniu prawa aborcyjnego
  • Odpowiedz
@alicemeow: Niby tak, ale odnoszę wrażenie, że inspiratorzy tych protestów chcą pokazać, że zwolenników liberalizacji ustawy aborcyjnej (takich jak Ty) jest dużo więcej, niż w rzeczywistości. Dlatego (między innymi) trudno mi poprzeć te protesty.
  • Odpowiedz
@Sniper12: po samej manifestacji zaczął się pochód ul. Św. Marcin pod biuro poselskie PISu, w pewnym momencie manifestacja się zatrzymała, paru zamaskowanych chłopaków/anarchistów/bojówkarzy/whatever? zaczęło rzucać petardami w stojącą policję, która odpowiedziała dymem, tłum zaczął się gwałtownie cofać. Dla mnie to byl już znak, żeby się wycofywać. Z tego co wiem, to osoby zostały zatrzymane, jakąś dziewczynę zabrała karetka, oficjalne oświadczenie organizatorów protestu ma się pojawić za ~godzinę.
  • Odpowiedz
Czyli jednym słowem chcesz pukać z kim popadnie, a co miesiąc czyszczenie macicy widelcem ?


@Asher1337: nawet jeśli to c--j cię to obchodzi? Pewnie sam codziennie po waleniu konia spuszczasz spermę do kibla, co? To jest dokładnie to samo co zygota wyciągnięta z macicy
  • Odpowiedz
@gastxxx: @Asher1337: @KacperKingPL: Dokładnie. W końcu aborcja to jak zabieg u kosmetyczki : )
Uważam, że w czasach, gdzie s--s odrywa się wyłącznie od swojej prokreacyjnej funkcji ciąża to bardziej sprawa wyboru niż konsekwencja. Różne ludzie mają sytuacje życiowe, ja nie chcę nikomu mówić co powinien/czego nie powinien robić.
@plackojad: Ja mam wrażenie, że większość opowiada się za utrzymaniem kompromisu. W każdym razie, wspólny
  • Odpowiedz