Wpis z mikrobloga

#darmoweplatne
#darmoweplatnestaty z dnia 02.10.2016r.

"Czarna niedziela"

W niedzielę 2 października na 17 podanych typów wchodzą tylko 2. Na szczęście nie obstawiłem wielu typów (zaspałem i przegapiłem mecze) i moja strata nie była duża.
Przy płaskiej stawce 10zł dzień zakończyłem z 21.87zł straty.

Od początku października na 24 typy wchodzi 17. Przegranych 7. Aktualnie za październik jest 22.41zł zysku.

INFO:

W załączniku są dwie tabelki.
Pierwsza przedstawia typy obstawione przeze mnie. Za jaką stawkę zagrałem, jaki był zwrot, zysk, ile wygranych, ile przegranych, itd.
Nie ma tam wszystkich typów gdyż nie zawsze wszystko obstawiam.

Druga tabelka to statystyki wszystkich typów z danego dnia jakie zostały podane na grupie.
Czerwony kolor - typ nie wszedł.
Zielony kolor - typ wszedł.
Szary kolor - różne kombinacje ze zwrotem (zwrot, zwrot i wygrana 50/50, zwrot i przegrana 50/50, itp.)
Zgodność typów została sprawdzona z betadvisorem i betrushem- TAK oznacza że typ jest prawidłowy.
Jeżeli komuś się typ nie zgadza to znaczy że nastąpiła pomyłka albo w grupie został podany zły typ.
źródło: comment_IXNwtYZlLXf3OJVFzKpLs2Xl1KK43z3P.jpg
  • 13
@kruszyniasty: Chwilowo ciężko mi powiedzieć. Gram od 21 września i jestem ~13zł na minusie ale stawiałem też swoje typy spoza tej grupy i trochę przegrałem na lidze mistrzów, lidze europy, itd. co zaniżyło mi ogólne statystyki. Teraz zamierzam grać tylko typami z grupy i zobaczyć jakie będą statystyki po tygodniu także koło 7 października będę mógł podać jakie są statystyki od początku października. Generalnie powinno być na plus jeżeli ktoś gra
@acarter: Nie, nie. Na FB jest grupa, do której aby mieć dostęp trzeba zapłacić. 50zł za 2 tygodnie, 80zł za miesiąc. Duszek wykupił tam dostęp i za darmo tutaj wstawiał typy z tamtej grupy. Jak przestał wstawiać to ja i wielu innych wykupiliśmy sobie na tamtej grupie dostępy i gramy bo zauważyliśmy że się to opłaca. Jak miną te 2 tygodnie, za które zapłaciłem to zrobię podsumowanie ile wypracowałem zysku i
@kamil062: dzięki!

Jak już robisz statystyki, to mi brakuje najważniejszych informacji, czyli kursów i wygrane na np. 100zł postawionych. Wtedy będzie można ocenić jaki jest bilans grając wszystkie ich typy!
@mybeer: Racja, postaram się dodać kursy jakimi grałem lub podawać kursy typerów. Jak chcesz to statystyki typerów można sobie sprawdzić na necie: https://www.betadvisor.com/en/tipsters/football/anthony-viduka-football.html
Przykładowo Anthony Viduka miał we wrześniu 30.58% zysku. Wstawił 26 typów. Czyli powiedzmy stawiając każdy jego typ za 100zł wydałeś 2600zł i powinieneś na tym zarobić 795,08zł na czysto o ile dobrze rozumiem te opisy.