Wpis z mikrobloga

Strzeliłem badania hormonów tarczycy i jakieś inne dodatkowe. Na razie byłem tylko prywatnie na samych badaniach i jeszcze wstrzymuję się z pójściem do lekarza bo wyniki nie są jakieś alarmujące. Ale ktoś ogarnięty mógłby może mi podpatrzeć czy aby na pewno jest w miarę, bo wiadomo że różnie z tymi normami jest teraz, szczególnie z testo xD

Jeśli ktoś ogarnia trochę te sprawy to bym prosił o jakąś krótką analizę. Od razu powiem, że się niepokoję trochę wysoką prolaktyną. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

edit: 25 lat mam jak coś, full natural kappa

#mikrokoksy #lekarz #zdrowie
stefan8800 - Strzeliłem badania hormonów tarczycy i jakieś inne dodatkowe. Na razie b...

źródło: comment_oACa0Tlbyplu1Xc3gSQ50nWIf50gcfEr.jpg

Pobierz
  • 17
@stefan8800: przecież masz obok wartości referencyjne, czym się martwisz?. Prolaktyna może być podwyższona w różnych fizjologicznych stanach (chociażby po seksie ( ͡° ͜ʖ ͡°)), u ciebie w górnym zakresie normy.
@The_Starfish: Nie ufam normom z labo, chociażby norma ths do 4 jest zdecydowanie za duża. Gdybym miał wynik 4 to bym już mocno się obsrał jeśli chodzi o tarczycę. Podobnie dolna norma testo całkowitego jest zawsze śmiesznie mała ale to wiadomo już od dawna :d
@berti: @bst: Teoretycznie się zgadzam z Wami. Niech idzie do lekarza.E2 i prolaktyna na pewno daleki od ideału.

Tylko znajdź mi lekarza, dla którego te wyniki będę niepokojące. Dla nich są ok, bo nie ma oznak choroby. Lekarz nie poprawia jakości życia/treningu tylko leczy choroby. Tak ich wytresowali. Spojrzy na kartkę i spyta: "no ale w czym problem"?
@stefan8800: Endo i to jeszcze na NFZ to strata czasu. Jak chcesz, to za 5 zł mogę przeprowadzić wizytę on-line, która będzie bardzo podobna do wizyty "normalnej". (ʘʘ) Jeżeli już, to androlog i to prywatnie.

A poza tym, że się przebadałeś, jakieś dolegliwości masz? Głównie libido. Jeżeli tu jest wszystko w normie, to jest ok, badania do szuflady i tyle w temacie.
@prp1tw: Jest taka szansa, ze endo oleje sprawe. W sumie nic nie wiadomo o autorze, czy otyly, jaka dieta, ile lat, czy ciwczy, czy cos bral (jakis prohormon czy cos), tak to mozna by cos powiedziec czy przepisac ;). Bo generalnie wyniki do ogarniecia dwoma, trzema tabletkami, w tym jedna podana jednorazowo, no polowka nawet.
@stefan8800: masz wyniki w normach. Żaden lekarz nie kiwnie palcem bo jesteś w normie. Co z tego, że górna czy dolna granica. Nawet podwyższone wyniki są często olewane bo nieznacznie są podwyższone. Przestań szukać dziury w całym.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.