Wpis z mikrobloga

Prezenterka Teleekspressu (a dawniej TV Republiki), Marta Jeżewska-Piasecka dołączyła do białego protestu:

Pierwsze selfie z Córeczką w ważnym celu: #bialyprotest #jestemzazyciem http://www.mamaniejestsama.pl


Biały protest jest akcją środowisk pro-life, zorganizowaną w odpowiedzi na tzw. czarne protesty. Ma popierać wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji.
#tvpis #tvrepublika #czarnyprotest #aborcja
rybitwa_ - Prezenterka Teleekspressu (a dawniej TV Republiki), Marta Jeżewska-Piaseck...

źródło: comment_p2a3slPHrpdQ0dGK4bP6VJOqw0ceY6oZ.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
@Hank_Stinson: Które kobiety? Te od czarnego protestu skandują moje ciało mój wybór, więc nie chodzi im o kompromis tylko pełną legalizację aborcji. Nawiedzeni fanatycy pro-life przerażają mnie tak samo jak nawiedzone feministki proaborcyjne.
  • Odpowiedz
@rybitwa_: Jasne, pani jest w zdrowej ciąży, ma kupe hajsu i zero problemów życia codziennego. Pomysł rządu jest tak absurdalny, że od tygodnia przecieram oczy ze zdumienia, że coś takiego może w ogóle być ROZWAŻANE w cywilizowanym kraju. Wypowiadać się na temat rodzenia i wychowywania dzieci niepełnosprawnych mogą tylko i wyłącznie rodzice, którzy te dzeci mają. Całej reszcie nawet się w głowie nie mieści co to oznacza, całodobowa opieka, często
  • Odpowiedz
Chciałbym powiedzieć coś o ciązy Pozamacicznej w 3 miesiącu. Jest od razu usuwana bez względu na przekonania. Ponieważ taka ciążą zagraża życiu kobiety. Przeżywaliśmy to rok temu. I tak jest patologią ciąży.


@maxelm2: Ja to wiem, problem w tym, że ta ustawa może to utrudnić, albo wręcz uniemożliwić. Zobacz co ma na ten temat do powiedzenia profesor ginekologii.
  • Odpowiedz
Bogata paniusia protestująca przeciwko aborcji, to tak jak bogacz protestujący przeciwko wydawaniu jedzenia biednym.


@merengue: A nie jest tak? Jej ewentualny zakaz aborcji nie będzie dotyczył - bo w razie czego będzie ją stać na wycieczkę do Czech, Niemiec czy innego kraju. Ta ustawa de facto odbierze prawo do aborcji tylko ludziom, których nie stać na przeprowadzenie jej w bezpieczny sposób za granicą.
  • Odpowiedz
@TJ_Laser: Nie mierz wszystkich swoją miarą... to że dla ciebie zabijanie dzieci jest tylko kwestia "kasy i wyjechania za granice", nie znaczy ze kazdy jest taka nieczula #!$%@?
  • Odpowiedz
Według Twojej logiki, nowotwór bezpośrednio nie zagraża życiu człowieka tylko komplikacje wynikające z tej choroby.


@johny-kalesonny: Bo tak jest. Zadzwoń po karetkę i powiedz, że masz raka płuc, usłyszysz, że nikt nie przyjedzie bo to nie jest stan zagrożenia życia. Co innego jak powiesz, że nowotwór spowodował u ciebie krwawienie z dróg oddechowych, albo uciska drogi oddechowe i masz problemy z oddychaniem.
  • Odpowiedz
@merengue: Nikt nie zabija dzieci, przynajmniej nie podczas aborcji. Dziecko to osobny czlowiek. Usuwa sie plody zagrazajace zyciu matki, pochodzace z gwaltu i te bez szansy na normalne funkcjonowanie. I bardzo dobrze. Tak powinno byc. Nie wiem jak mozna byc takim #!$%@? zeby kazac zgwalconej dziewczynie urodzic dziecko gwalciciela albo zabronic wyboru matce ktora wie ze jej dziecko do konca zycia bedzie cierpiec. Moze mi wyjasnisz?
  • Odpowiedz
@Karol-tWoj-przyjaciel:
Już #!$%@?ą mnie te argumenty 'aah ciąża pozamaciczna', uszkodzony płód wzwód czy co tam jeszcze. Jak często zdarzają się takie przypadki? Z resztą, to i tak nieistotne... Aborcja jak była tak będzie nadal i te ustawy nic nie zmienią ale naturalnie co lewacto wybuldupi to ich...
Od zawsze spędzano płody, czy się to komuś podoba czy nie więc po jaką cholere się produkować?
  • Odpowiedz
@TJ_Laser: #!$%@? a ilu letnie dziecko jest w stanie przezyć bez matki? 7? To co do tego czasu można na nich przeprowadzać "zabieg"? Nie rob #!$%@? z logiki i ONZ to żaden autorytet.
  • Odpowiedz