Wpis z mikrobloga

  • 1048
Ponieważ moi rodzice 3 miesiące po przeprowadzce wciąż nie założyli sobie Internetu w nowym domu, przypomniała mi sie historia z podstawówki o podobnej tematyce. Akurat poszłam do 4 klasy, a tam doszły do programu lekcje informatyki, na których poznałam cudo technologii, jakim jest Internet. Sporo osób w klasie miało bardziej zaawansowanych technologicznie rodziców, którzy zdołali pozakladać sobie na chacie jakieś Neostrady i inne takie, za to moi starsi wiecznie zbywali prośby o Internet krótkim tłumaczeniem, że spoko, kiedyś założą. Tak bardzo spieszno mi było do ustawienia wlasnych statusów na gadu gadu, nielimitowanego dostępu do czaterii, azlyrics (namiętnie drukowalam sobie wówczas teksty Britney itp. :D) i glitterowych dollsów, że postanowiłam wziąć zakładanie Internetu w swoje ręce. Pewnego razu na infie metodą kopiuj-wklej zapisałam ikonkę Explorera na dyskietce #gimbynieznajo i po lekcjach pobieglam jak na skrzydłach do domu 'instalować' internet. Niestety, mimo dlugich prob, gowno mi z tego wyszło, więc po tej sromotnej technologicznej porażce puscilam kasetę Britney czy innego Enrique i pewnie poszłam szukać pocieszenia w zabawie w jedynym dostępnym dla mnie wowczas świecie, czyli w realu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gownowpis #sadstory
  • 50
via Android
  • 0
@Kryspin013 to już wyższa szkoła jazdy :D użyłam skrótu myślowego, oczywiście chodziło mi o Internet Explorera, może byłam glupia, ale nie aż tak by nie wiedzieć, czym się wchodzi do internetu :D
@ewiak: Ja w swoich początkach internetów znalazłem w explorerze opcję "pokaż źródło".
Jako, że znałem trochę html (pajączek z KŚ niezbędnik rulez) to napisałem na stronie głównej onetu "beniz" i dałem zapisz..
Zmiany się pojawiły, a ja szybko wyłączyłem i potem się bałem, że za hakerowanie mnie zwiną smutni panowie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ewiak: Ha, ja byłem bardziej zaawansowany technologicznie! Sąsiadowi na dyskietkę skopiowałem "Połącz z internetem" :D A jak nie zadziałało, to skopiowałem skrót od "Mojego komputera", żeby chociaż mógł się nacieszyć zawartością tegoż