Wpis z mikrobloga

W dzien kobiet #rozowepaski mają za friko jakies kwiatki, kawy w kawiarniach, znizki na siłownie, darmowy e-book od empik (tak, to prawda), do kina jak zaciągną chłopa to same wchodzą za friko. Serio, wpiszcie sobie w google, jakis z dupy pierwszy wynik z google:
http://warszawawpigulce.pl/kawa-zamiast-tulipana-swietna-akcja-na-dzien-kobiet/

Do tego w pracy obowiązkowa zrzutka "no bo czeba kupić", #!$%@? że kobiety stanowią 80% ekipy, a na dzień chłopaka nawet gęby nie otworzą xD

A #niebieskiepaski w dzien chlopaka (bo dzien mezczyzny to jakies gowno)? Nawet belki na wypoku nie zmienili xD BA! Nawet żadnego spamu w skrzynce na o2 nie mam, a na dzień kobiet #!$%@? najgorzej.

Gdzie są #!$%@? parytety i feministki, gdy najbardziej ich potrzeba?

#zalesie #dzienchlopaka #gorzkiezale #oswiadczeniezdupy #neuropa #4konserwy
Pobierz komentarze - W dzien kobiet #rozowepaski mają za friko jakies kwiatki, kawy w kawiarn...
źródło: comment_YhQILKlyNf8mgpdjvkrzp74MfKUTdvkb.jpg
  • 28
@komentarze: xD zależy co obchodzisz, jakbyście mieli po prostu dzień faceta to by było prościej niż rozdrabnianie na 2 daty i potem się dziwisz że nikt nic nie mówi, u nas w lo dziewczyny dostawały zawsze kwiatki 8 marca, a 10 chłopcy lizaka albo coś innego. Sporo różowych pamięta, ale większość składa życzenia i Was rozpieszcza 10. xD
@komentarze Ja zawsze pamiętam o swoich chłopakach z biura w Walentynki i Dzień Chłopaka. A mam przekichane, bo ich jest w biurach 6, a ja jestem jedynym różowym, więc zawsze wykosztuję się bardziej niż oni ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A jak chcesz coś dostać, to jeśli zrobisz dzisiaj zakupy w Biedronce, z kartą TU Biedronka, to dostaniesz różę na Dzień Chłopaka :D