Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IreuN: dawajcie dalej, śmiesznie się to czyta - poziom #!$%@? jaki osiągacie przy tych porównaniach jest przeuroczy. Do czego jeszcze porównacie płodu? Do ósemki? Do wchłoniętego brata bliźniaka? Może do tasiemca? xD
  • Odpowiedz
@Deadly: Źle zrobiłeś, że nie napisałeś, że to powstaje ze świetej zygoty, której pod żadnym pozorem nie można usunąć. Bo niektórzy chyba nie ogarneli i się głupio pytają "co rak ma do ciąży". A akurat potworniak sporo ma.
  • Odpowiedz
@IreuN ale jebnąłeś chocholika i bohatersko go zwalczyłeś. Przeciwnicy aborcji nie są przeciw
1. Usuwaniu nowotworów
2. Przerywaniu ciąży kiedy jest zagrożone życie matki
  • Odpowiedz
@IreuN:
Mamy już "czarny protest" , "ogólnopolski strajk kobiet" i cholera wie co "mądre" głowy jeszcze wykombinują.
Szkoda tylko, że jak podnoszono podatki, czy też chociażby wiek emerytalny, to drogie panie miały to serdecznie w dupie, na które grzecznie siedziały. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kobietom to jest łatwo zagrać na emocjach. Wystarczy rzucić temat aborcji, te zaczną robić gównoburzę, przykrywając całkowicie CETA.

Rząd temat schował do
  • Odpowiedz
Przeczytałem.


@Deadly: Ale chyba bez zrozumienia, sądząc po odpowiedzi.

Odpowiedź adresowana była nie tylko do Ciebie.


@Deadly: Ona w ogóle nie była adresowana do mnie, bo nijak nie ma się do tego, co napisałam. Ale mimo to, to mnie- i tylko mnie- zawołałeś. Także waćpan raczy nie #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@Deadly: Łatwiej się tego:

Źle zrobiłeś, że nie napisałeś, że to powstaje ze świetej zygoty, której pod żadnym pozorem nie można usunąć. Bo niektórzy chyba nie ogarneli i się głupio pytają "co rak ma do ciąży". A akurat potworniak sporo ma.


napisać nie
  • Odpowiedz