Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@oooomakarena: Czyli udajesz, że problemu nie ma? : P Ludzie mają swój instynkt i ci, u których tego nie widzisz albo są wyjątkowi, a tych jest mało albo dobrze to ukrywają. Choćby kto z kim sypia - póki nie będzie społecznie i prawnie dozwolonej aborcji na życzenie, to na kobiety sypiające z wieloma będzie się patrzyło inaczej niż facetów, bo podejmują ryzyko znacznie większych kosztów.
@AnonimoweMirkoWyznania:

MIT 1 - Ukraina to kraj trzeciego świata, za dolara będziesz się bawił jak król.

A weźcie sobie wejdźcie na google maps i obczajcie pierwszą lepszą ulicę w centrum Kijowa.

Co to za nowa agencja ratingowa - Porównaj & Ulice?

PKB per capita Wolski jest sześć razy wyższe niż Ukrainy. 12K vs 2K. PPP niewiele mniej, ze cztery razy.

Polska zajmuje w rankingu 54 miejsce, Ukraina 134. Poza tym
@AnonimoweMirkoWyznania: U, stary, uważaj - właśnie te ze wschodu pięknie dbają o pozory. Przyjaciela z Francji już dwie takie omotały i skubały z niego równo, rok po roku. Piękne jak anioły, dobre serduszka jak w domu u babci...a wychodzi po jakimś czasie szydło z worka i bolcowanie na boku czas zacząć, bo koleś poznany w barze miał bardziej świecące gadżety w kieszeni. Kilka dokładnie takich samych historii przytrafiło się mu raz
To ja tylko dodam fajną regułę, której nie pojmę nigdy (na podstawie Twojego 1 posta).
Ostatnio usłyszałem rozmowę kumpeli do mojego kumpla, jak gadała o koleżance, gdzie oboje jakoś ich do siebie ciągnie.

Różowy: Anon weź napisz wreszcie do Karynki
Niebieski: A czemu niby mam napisać ja, skoro ona nalega i nadaje do Ciebie
Różowy: Bo kobiecie nie wypada!

No żesz #!$%@? mać na samą myśl, co dzieje się w mózgach różowych
Pobierz
źródło: comment_unJW2ipYhimFBK9NRrZGiyfwrR9829ai.jpg
@AnonimoweMirkoWyznania
Nie wiem ile w twoim ,,raju" zarzutki, ale uniwersalnej prawdy na pewno sporo.
Po pierwsze, Polki, zwłaszcza te ,,wielkomiejskie" to w większości nadęte księżniczki, którym się z lekka #!$%@?ło w dupach.
Po drugie ,Ukrainki są zazwyczaj ładne i fajne towarzysko, ale też zaradne życiowo.
Po trzecie, Ukrainki lecą na polskich mężczyzn.

Ta są trzy prawdy, którym ciężko zaprzeczyć.

Niestety są też odstępstwa.
Znam przypadek Ukrainki, która przyjechała na studia do Polski,