Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AnonimoweMirkoWyznania: kolega opowiadał mi o klubie we Lwowie. Tylko dla Polaków. Wejście 35 zł. Wchodzisz i zaczynasz tańczyć a tam 5 pięknych dziewczyn do Ciebie podbija. Nie ze jakieś #!$%@? czy coś, zwykle studentki. Od tej pory chce to sam przeżyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@oooomakarena: Zazwyczaj będą podwójne standardy.
1) różni ludzie różne opinie wypowiadają, a publika widzi to jako "wykopowicze mówią, że (...)"
2) ludzie są hipokrytami z natury, logika Kalego
3) To jest wykop. Panuje tu męski punkt widzenia, zmieszany z pewnym procentem różowych, kontestatorów i trolli. Gdyby było głosowanie wykopowiczów na raj to wiadomo jakie by miał cechy, więc co się dziwić?
@oooomakarena: myśle, ze wykopki nie ma nic przeciwko jakby różowe wiązały się z Ukraińcami, Rosjanami czy tez Serbami, a nawet wegrami. W końcu wszyscy oni to nasi bracia. Co innego jakby Polka czy tez Ukrainka miała się puszczać z ciapatym albo nygusem. Tutaj jest #!$%@? sytuacja dosłownie i w przenośni.
@gnt_1: w Warszawie jest ich od #!$%@?. Zaprosiłem jedna na rozmowę. Laska 9/10 miła, filuterna. Nie zatrudniłem, bo nie mówiła płynnie po polsku, a praca z klientem.
@oooomakarena:

posiadanie podwójnych standardów i hipokryzja nie są normą, przynajmniej w moim świecie, no ale cóż :)

W takim razie nie żyjesz w świecie ludzi. Albo Ci zazdroszczę albo współczuję, nie wiem czy masz tak dobre otoczenie w swoim świecie czy tak mocno przesłonięte oczy. Tak czy inaczej, normą nie jest tożsama ze słusznością.
@AnonimoweMirkoWyznania: Od 3 lat funkcjonuje na uczelni na ktorej prawie połowa ludzi to ukraincy. Nie mam o tych luydziach dobrego zdania ze względu na fałszywosc jaką prezentują. Jednak kobiety jak to opisałeś są łatwe(widać to chociażby po bardzo wyzywających strojach, które mają przyciągnąc wzrok polakow_). Każda liczy na zieloną kartę. Poderwanie takiej jest równie proste co #!$%@? niewidomego na ulicy. Wystarczy się ubrać w zwykła koszulę, którą posiada każdy wykopek. Ukrainki