Wpis z mikrobloga

Sorry, ale ja czegoś tu #!$%@? nie rozumiem.
Laski oburzone, bo zabrania im się legalnie skrobać płody. W końcu wyskrobać się, to jak pójście do dentysty na zdjęcie kamienia...
Wielki lament bo ,,wolnuść ograniczajo" !!!

Pragnę poinformować, że stosowanie antykoncepcji (prochy, gumki, plastry, anal) nie jest zakazane. Serio! Można się walić i minimalizować ryzyko zajścia w ciążę!
Słyszałyście o tym?

A no tak, zapomniałem. Zaraz będzie podjazd z gadką o ofiarach gwałtów i zagrożonym życiu matek lub ciężko chorych dziec... sorry, płodach.
O ile drugi argument jest jak najbardziej sensowny i uważam, że ustawa powinna brać go pod uwagę, o tyle najgłośniej o gwałtach drą japy największe feministyczne kaszaloty, na które nawet ślepy pies nie chce wleźć, a co dopiero gwałciciel...

Nagle wszystkie takie gwałcone masowo i zapładniane i chcą mieć wybór.

#!$%@?.
Nie o to w tym chodzi. Większość różowych piszczy, a nawet nie wiedzą o co.
Dupska na wodzy trzymajcie, to później nie będzie płaczu pt ,,Mame, mame, okres error, a matury za pasem"

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #rozowypasek #gownoburza #nocnazmiana
  • 35
@Ekspert_z_NASA: o wybór przy tym nieprawdopodobnym wg ciebie gwałcie. O wybór w wypadku choroby. I to, że się "drze japę", jak to określiłeś, nie znaczy, że samej zdecydowałoby się na aborcję. Ale dobrze byłoby, gdyby każda z nas mogła sama zdecydować czy chce poświęcać swoje życie w imię życia potencjalnego dziecka oraz czy jest w stanie ponieść takie koszmarne konsekwencje tego, że ktoś ją zgwałcił. Wiemy do czego służy antykoncepcja i
,,...gadką o ofiarach gwałtów i zagrożonym życiu matek lub ciężko chorych dziec... sorry, płodach.
O ile drugi argument jest jak najbardziej sensowny i uważam, że ustawa powinna brać go pod uwagę..."

@kasiknocheinmal Czytałaś dokładnie, czy tylko początek?
@Ekspert_z_NASA:

O ile drugi argument jest jak najbardziej sensowny i uważam, że ustawa powinna brać go pod uwagę, o tyle najgłośniej o gwałtach drą japy największe feministyczne kaszaloty, na które nawet ślepy pies nie chce wleźć, a co dopiero gwałciciel...


czy gwałt to jakieś wyróżnienie i doświadczyć tego mogą te wybrane i wyjątkowe?
@alicemeow Polska jest tak w tyle za Europą, że nawet z gwałtami mocno odstajemy. Do tego stopnia, że aby ,,poprawić" statystyki, zaczęto wliczać ofiary przemocy psychicznej, jako zgwałcone... .

Ej, ja staram się stać pośrodku.
Przerzucanie się ideologiami.
Z jednej strony lewackie feministki, które chcą mordować dzieci BO TAK I #!$%@?!
A z drugiej stare krowy, które nakazują rodzić chociażby i po trupach matek.

Ale najzabawniejsze jest, że wymieszane są w to
@Ekspert_z_NASA: Ty.... Brak mi slow dostatecznie obrazliwych. Antykoncepcja, tak?tylko powiedz, czemu to ma dotyczyc tylko nas? Jakbym miala dostac zlotowke za kazdy raz, kiedy slyszalam argument o lizaniu lizaka przez papierek, na zapytanie o prezerwatywe, bylabym dzis bogata wlascicielka portslu ze smiesznymi obrazkami. Dopoki konsekwencje ponosza wylacznie kobiety, dopoty wara od naszych brzuchow.

Antykoncepcja hormonalna nie jest obojetna dla zdrowia, ani dla popedu. Co z tego, ze bezpiecznie, skoro sie nie
@Ekspert_z_NASA: od razu zaznaczę, że nie wiem, jak wyglądają obecne marsze/demonstracje/walki feministek w Polsce. Nie śledzę, moi znajomi nie używają hashtagów. Wiem natomiast, że skuteczność antykoncepcji jest w okolicach 100%, bardzo rzadko jest to jednak pełne 100%. I wiedzą o tym zarówno stosujący jak i lekarze. Pigułki-po są w zasadzie niedostępne, biorąc pod uwagę klauzule sumienia lekarzy i aptekarzy, jak i same kolejki do ginekologów. Edukacja seksualna? Jak człowiek źle trafi
@NieJedynaNaWykopie ja #!$%@? "antykoncepcja czemu to ma dotyczyć tylko nas?" Gdzie rodzą się takie głupie baby xD Albo kto je tak bezmyślnie wychowuje xD Na razie nie wymyślono żadnej innej antykoncepcji dla męźczyzn więc jest to technicznie nie możliwe żeby dotyczyło też to mężczyzn xD Już po pierwszym zdaniu od razu można poznać, że jesteś kretynką. A jak jest zabezpieczenie dla faceta to Ty im ulegasz żeby nie zakładali bo Cie przecież
@Xelorek: i Ty mowisz o zalowaniu. Zobacz co napisales. Wlasnie o to mi chodzi! Tylko my mozemy tego pilnowac i tylko na nas spadaja konsekwencje. Dlaczego odmawia nam sie decyzji co z tymi konsekwencjami zrobic?

W ogole wez mi nie odpisuj, po stylu pisania i wycieczkach osobistych poznaje sfrustrowanego studenta, masz cos do dodania w samym temacie, czy tez moze dzialasz zgodnie z zasada, "nie znam sie, i za #!$%@? mnie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@NieJedynaNaWykopie dokladnie, prawo dzialalo tak niesprawnie, ze zanim kobieta po gwalcie lub z uszkodzonym plodem otrzymala zgode na aborcje i znalazla lekarza który sie podjął to zdazylaby urodzic trojke kolejnych dzieci. Rzeczywistość jest taka, ze aborcji nie robilo się tak czy siak.
Wspolczuje tylko kobietom, których nie stac na 2dniowa wycieczkę na Słowację. Oczywiscie w takim przypadku z pewnoscia stac ja na dziecko, albo i nawet trojke.

Nie rozumiem dlaczego mezczyzni wypowiadaja
@inteinte Aha czyli Ty wolisz podjąć wybór taki, że lepiej Brajanka wyskrobać niż miałby się urodzić w patologicznej rodzinie albo z gwałtu? Takie dziecko już nigdy nie będzie szczęśliwe i nie wyjdzie na prostą?
@NieJedynaNaWykopie konsekwencje są takie, że jak nie umiesz się zabezpieczać albo nie chcesz mieć z tym partnerem dziecka to nie uprawiaj seksu i żadna aborcja Ci nie będzie potrzebna. Z mojej strony to Ty jesteś zbuntowaną osiemnastolatką co daje dupy na prawo i lewo, i robi wielkie halo, że nie może zrobić skrobanki po cichu przed rodzicami i całą rodziną.
Żeby nie było, jeżeli płód jest rzeczywiście uszkodzony to nie mam nic
@Ekspert_z_NASA: dlaczego nikt nie potrafi zrozumieć, że tu chodzi o wybór? Ja osobiście nie zdecydowałabym się na aborcję, ale to jest MOJA decyzja, a nie państwa. Państwa, które nie podejmuje decyzji przez konsultacje z lekarzami ginekologami, pediatrami (uszkodzenia płodu, choroba matki która sprawia, że ciąża i poród ją zabiją), psychiatrami (jak gwałt i urodzenie dziecka gwałciciela wpływa na psychikę kobiety, nawet jeśli odda je do adopcji) tylko z panami w czarnych