Wpis z mikrobloga

Zapraszam wszystkich na #wykopoginsko #wykopiwo #wykoppiwo tylko teraz w troszkę innej formie we wrześniu tj 24.09.2016 o godzinie 17.00 w ośrodku kempingowym pod Bydgoszczą "Na Szlaku Brdy" u naszego mireczka @CriminalWons . W planie jest ognisko oraz inne atrakcję :D,
Domek 3 os. bez łazienki - 50 zł. /całość czyli 16,67 zł za osobę
Domek 6 os. łazienka i kuchnia - 150 zł. /całość czyli 25 zł za osobę
- wypożyczenie kajaku 2 osobowego z osprzętem - 10 zł/godz.
p.s. czekają na Was niespodzianki i do zobaczenia!
adres :
Biwakowa 8 85-471 Bydgoszcz

Wszystkich bardzo gorąco zapraszam na kolejne spotkanie, Ci co byli poprzednim razem to na pewno tego nie żałują oraz zapraszam osoby, które nie były na poprzednich spotkaniach organizowanych przeze mnie :P
#bydgoszcz #torun #bydgoszczwykoppiwo
@TylkoMoment @masterowiec @kthxbye @tylko_z_kontem @Gasikfps @nuj-ip @CriminalWons @czarnobyl1993 @monika_90 @masterowiec @Browin @nowik1492 @Felidiusz @Trz3_paczka @sheilacooper @Fleisch @BlaBlaCar @loza__szydercow @wafelkigoralki @x-kom @dominiksese @tyfus_ @antarct
  • 26
@love2spooch: Potwierdzam obecność :D, piszę się również na nocleg @CriminalWons: co do noclegu jak to wygląda, są już jakieś rezerwacje? Czy po prostu na miejscu się wyjaśni :), mi to nie robi, ale pewnie w większym domku jakieś afterparty będzie :), chociaż jak zimno będzie to i tak pewnie wszyscy tam wylądujemy.
Dużo osób się wybiera? Jacyś ludzie z #wykopjointclub ?
Co do spraw organizacyjnych co brać oprócz alkoholu :)
@antarct: 8 dziewczyn = 8 sałatek :D
a tak na poważnie to o alkoholu nie muszę mówić a zwłaszcza, że nasz odwiedzi mireczek @Browin ( ͡° ͜ʖ ͡°) z poczęstunkiem. Jako, że dla mnie ognisko zawsze się kojarzy z ziemniakami to biorę ze sobą wór ziemniaków:P
@antarct zadeklarował się że weżmie ze sobą ketchup oraz musztardę więc nikomu tego nie zabraknie. Co do kielbasek, mięsa to ja
Kurcze, znów niefortunna data, nie ma mnie w polsce do niedzieli :/. Wołajcie następnym razem, liczę że uda się zjawic w koncu bo już mi żal straconych szans :(