Mam zasadniczy problem z giełdą taki, że jak gram za małą kasę - teraz wpłaciłem np. 10000 - i wygrałbym 10%, to zarobię całego tysiaka minus belka. Czyli cały uj. Musiałbym załadować się po kule by naprawde było to odczuwalne, że cos wygrywam, ale jak wtedy strace, to tak samo.... marazm giełdowy ;/
#gielda
#gielda
















źródło: koalicja_obywatelska
Pobierz