Wpis z mikrobloga

O mamo jaki to jest kocur! Zobaczcie co spotkałem wczoraj w Warszawie! Alfa Rome Gulia Quadrifoglio! 2,9 V6 biturbo 510 KM i to wszystko tylną oś! Ba, grupa FCA miała jaja, bo w tym egzemplarzu jest patyk, czyli skrzynia manualna! Aż nagrałem filmik jak to brzmi na wolnych obrotach! Bella! W komentarz dwa słabej niestety jakości zdjęcia.


#autowizja #alfaromeo #alfaholicy #carboners #samochody #motoryzacja
pussyrider - O mamo jaki to jest kocur! Zobaczcie co spotkałem wczoraj w Warszawie! A...
  • 24
brzmi jak jakis stary civic z najtanszm wydechem tjuningowym


@razor535:
Oj, stary... Z takim słuchem to pewnie nie odróżniasz skrzypiec od kastanietów ;]

@Kunnorinno:
Też mi się wydaje, że 159 to może być najładniejszy sedan nowoczesnej motoryzacji. (żeby nie było, że jestem psychofanem AR - np. Audi A8 D2 jest również wysoko na mojej liście. Za proporcje.)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@yorar: Tył jest w miarę fajny bo 159 w sudanie miała średni, dosyć nieproporcjonalny. Przód jest taki nijaki, normalna osoba nie rozpozna czy to audi, bmw, mercedes czy alfa. Kolejne auto z przodem z serii "#!$%@?ć ci gonga cfelu". Z bocznego profilu z tymi nachodzącymi światłami na błotnik wygląda identycznie jak f10 a przód spłaszczony jak w np nowej e klasie. Wszystko na jedno kopyto, swój charakter zatraciła.
Jpg dla przykładu
Pobierz Kunnorinno - @yorar: Tył jest w miarę fajny bo 159 w sudanie miała średni, dosyć niep...
źródło: comment_uXRNhMyEiKBJvdJvrRTtNfGbliOGHE21.jpg
@wiejar: nie no, ja miałem okazje się nią tylko przejechać chwilę jeszcze przed Vervą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko czemu ludzie piszą "Gulia" zamiast prawidłowej nazwy (,)